Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nő nyűgös menzesz...

Minden nő nyűgös menzesz alatt? Ilyenkor mihez van kedvetek? F

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 16:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
En nem vagyok hisztis, hangulatingadozasaim sincsenek, viszont nagyon faj a menstruaciom, de tenyleg. Es ha az embernek faj valamilye, alapbol nincs kedve sok mindenhez. Altalaban begyogyszerezve tudok iskolaba jarni stb, enni nem is kivanok. De a nyugosseg teljesen normalis jelenseg, mindenki szeretne mar tul esni rajta. Legyel hozza ilyenkur szuper kedves, vegyek neki csokit, meleg teat. Ez az egesz hiszti soha nem a pasiknak szol :D
2018. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy nem értem miért "hisztinek" hívják? Hiszti az akaratosságból van, vagy ok nélkül. A szar közérzet éppen elég ok hogy kedvetlen meg türelmetlen legyen az ember.
2018. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok hisztis, csak fáj és utálom.

Nehéz vagyok, hol székrekedésem van, hol a hasam megy. Néha hányok a görcsöktől, meg bújok és random képes vagyok elbőgni magam.


De a feszültségemet nem a barátomon vezetem le, de ha hoz habos sütit, akkor imádom őt érte :D


28n

2018. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Megesik, de csak 1-3 napig ciklusonként. Próbálom nem a barátomon levezetni, és szerencsére nem is veszekedős-nyűgös vagyok ilyenkor, hanem bújós vagy szenvedős. Ez a két alapállapot, a bújós nyűgös az amikor azt szeretném ha ölelgetne, simogatna és kedveskedne, a szenvedős meg amikor adjon jégkrémet és hagyjon kicsit egyedül.

Viszont annyiban egyszerű eset vagyok hogy mindig megmondom melyik van éppen műsoron, és tényleg azt szeretném. Ha azt mondom hogy hagyjon akkor nem fogom utána szivatni hogy miért nem foglalkozott velem és ha azt mondom hogy ölelgessen akkor nem küldöm el a fenébe.

2018. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%

1-es. Te ritka egy paraszt k.va lehetsz azt megmondom.

Megnéznélek szivesen hogy szenvedsz, ha úgy menstruálnál ahogy én. Nemhogy nyügös vagyok de szédülök, elájulok, ráz a hideg és élni nincs kedvem a fájdalomtól.

Rohadj meg komolyan. Bunkó paraszt.

2018. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, most jött meg? :D


Bocsi, ezt nem hagyhattam ki. Viszont ha beletrafáltam, kitartás!

(Nekem is pokol amikor megjön, hányinger, fejfájás, iszonyat görcsök, derekam leszakad, melleim fájnak, nehéz vagyok, étvágytalan, elmondhatatlanul ólmosan fáradt, hidegrázás + olyan felfáztam érzés...)

2018. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
"Barátnőm ha elalszik délután és felébred én meg nem vagyok mellette akkor már nyávog hogy hol vagyok ,menjek oda azonnal." Sokba nézheted a csajt ha szerinted "nyávog"
2018. febr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%

16-os. Ma kell megjönnie és érzem is. :D :D :D

De ha nem jönne meg akkor is leírtam volna ezt. :D

2018. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Durva ez a sok negativ komi. :/ csak en vagyok ilyen szerencses, hogy meg sem erzem? Mindent ugyanugy csinalok, mint barmelyik masik nap. Sohac nem tudtam, mi az a gorcs es eletemben egyszer sem vettem meg be gorcsoldot mensire, mert nem erzek semmit. Plusz 3-4 napig tart. Szedek gyogyszert mar egy ideje, de elotte sem voltak nagy fajdalmaim. Komolyan szerencsesnek erzem magam, nem cserelnem el ezt senkivel. Akiknek szenvedes, azokat pedig elkepzelni sem tudom, mit elhetnek at...

26/N

2018. febr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én eléggé nyűgös vagyok...rosszul érzem magam fáj a hasam gyógyszer se hat semmi így naponta alszom 1-1,5 órát hogy ne szenvedjek...
2020. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!