Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulációs fájdalom normális?

Ovulációs fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Tényleg nem mell ezzel semmit sem csinálni? 26 éves nő vagyok, eddig csak picit fájt a hasam ha éppen peteérésem volt, de az utóbbi 3 hónapban elviselhetetlenül fáj, es nem csak pár óráig, hanem 5 napig is. Többször voltam vele nőgyógyásznál, aki mindig elküld hogy ez természetes, biztosan nem fáj annyira és szedek is fog.gátlót, gondoljak bele milyen rossz lenne ha nem szednék. Csinált ultrahangot, szerinte azon nincs semmi. Ilyenkor mi a teendő? Tényleg normális lenne? Ha a vizsgálat nem mutat semmit akkor csak beképzelem a fájdalmat?
2018. febr. 4. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mégis milyen fogamzásgátlót szedsz?

Kombinált tabletta mellett ugyanis NINCS ovuláció. Tehát annak nem lehetne fájnia sem.

2018. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szedsz gyógyszert, nincs ovulációd. Menj el másik dokihoz, szerintem le kell cserélni a gyógyszert.
2018. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezert irta fel a fogamzasgatlot, ez az elso honapom vele, de a doki szerint normalis...hat tenyleg ideje felkeresnem egy masik orvost azt hiszem
2018. febr. 4. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!