Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 1,5 hónapja késik.2...

Lassan 1,5 hónapja késik.2 negatívat teszteltem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

December elején jött meg utoljára. Barátommal december 22.én voltunk együtt utoljára, védekeztünk (óvszerrel). egyikünk sem emlékszik, hogy kiszakadt volna. Januárban meg kellett volna jönnie, de őszintén szólva el is kerülte a figyelmem, mert iszonyúan sokat rohangáltam, éjszakáztam (tanultam...). Lehet, simán csak stressz?? De ennyit még sosem késett/maradt ki. Csak február 21-re van időpontom nőgyógyászhoz.

Régebben is kicsit rendszertelen volt a menstruációm, de sosem késett 2 hétnél többet.

2 különböző tesztet is csináltam, mindkettő negatív lett, és mindegyiket ebben a hónapban csináltam.

Volt már valakinek ilyen?

Ja, és kb volt egy 2-3 napos barnázásom február 3-5-ig...1000%, hogy nem lehetett beágyazódás, mert kiszámoltam, és akkor már több, mint 2 hete nem volt alkalmunk együtt lenni.


Segítsetek, könyörgöm, addig még 10 nap van vissza, és megőrülök.


20/N



2018. febr. 11. 13:10
 1/9 A kérdező kommentje:
jav.: dec. 22-én először voltunk együtt
2018. febr. 11. 13:12
 2/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy terhes lennél, esetleg nézz el a nőgyógyászhoz
2018. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Ne izgulj, stressztől simán megzavarodhat. Akár ki is maradhat egy hónap.

Barátcserje kapszulát kezd el szedni. Meg is jön tőle, és rendszeres is lesz.

2018. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ennek a barátcserjének utánanézek. Köszönöm. :)


Viszont ittam egy csomó cickafarkfűteát. Állítólag attól is rendszeres lesz. Ha késett, mindig azt ittam, és működött is. Most nem tudom, miért nem. :/

2018. febr. 11. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet ez sima hormonzavar is...gyakran elöfordul.
2018. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ne izgulj, tényleg nem lesz semmi gond.. simán a stressz hormonzavart tud produkálni az emberi szervezet nagyon érzékeny műszer:) Semmi gond nem lesz, tényleg nyugodj meg, mert ha stresszelsz.. ezzel ugyanazt a hormont generálod:) A barátcserje nekem rendbetette, nekem már a koromnál fogva (is) késett egy csomószor (42 éves vagyok), elkezdtem szedni, óramű pontosságú lett...
2018. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) ma végre megjött... :)
2018. febr. 16. 18:55
 8/9 anonim válasza:

Na ugye, látod :-)

A barátcserjét azért nyugodtan szedhetned pár hónapig, csak pozitív hatásai vannak, beáll tőle, plusz elkerülöd a későbbi ilyen jellegű parákat. :-)

2018. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utánanézek mindenképp, plusz megyek dokihoz, de át kellett így "sajnos" rakatnom. :)
2018. febr. 22. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!