Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számíthatok a vizsgálaton?

Mire számíthatok a vizsgálaton?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és még nem voltam nőgyógyásznál,szóval jövőhéten fogok menni.

Mire számíthatok? Szerintetek tesz megjegyzést arra,hogy csak most megyek el, mert általában 16 évesen kellene elmenni először.?

Igazából nem félek meg semmi, csak nem akarok kellemetlenséget, szóval van itt valaki aki szintén csak "későn" ment el először nőgyógyászhoz?



2018. febr. 12. 15:00
 1/4 anonim válasza:
100%

szia! bár én abban nem tudok segíteni, hogy mit fog mondani bogy ilyen "késön" mész, de ha gondolod azt elmondhatom, hogy mi fog várni rád.:) én ma voltam elöször.

16/L

2018. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Egyreszt nem 16 evesen kell elmenni, hanem az elso egyuttletet koveto 1 even belul. Nem fog leb.szni nyugi, van neki ennek jobb dolga. Odamesz, beszelgettek, megkeri alulrol vetkozz le. Miutan felfekszel egy vagy ket ujjal benyul, kozbe nyomkodja a hasadat majd a kacsaval “kitagit” es egy kis palcikaval kenetet vesz. Nem faj, nekem meg kellemetlen sem volt soha, csak a szituacio furcsa, de ha jo a doki kelloen oldja a feszultseget. Ha normalis, akkor a melleidet is attapintja, illetve ha tabit iratni mentel elkuld vervetelre is. A citologia eredmenye kb 2 het. Fontos szerintem hogy a doki elott ne legyel szegyenlos, oszinten valaszolj es kerdezz. Eleinte en sem mertem, sok kerdes merult fel bennem utana amit kesobb internetrol probaltam kideriteni keves sikerrel. Egyebkent az egesz dolog max 15-20 percet vesz igenybe, de akkor nagyon sokat kell beszelgetnetek :D én 15 évesen voltam, na akkor meg pont azert paraztam mert tul koran megyek...
2018. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan nem fog megjegyzést tenni. Nem szokatlan, hogy valaki csak 20 évesen megy. Az előző szépen leírta, mi fog történni.
2018. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

20 évesen nem késő.


Szűz vagy még vagy nem?

Ha nem vagy már szűz nem is kell mondani neki hogy most mentél el először,nem fogja észre venni.(mivel attól hogy 20 éves vagy szűz is nyugodtan lehetsz)


Orvos beszélgetéssel indít első mensi,van e panasz,mi miatt jöttél,rákszűrést szeretnél(ott is van amikor valaki hasi vagy hüvelyi ultrahangot is kér),van aki fogamzásgátlót akar felíratni.


Ha megbeszéltétek mi miatt mentél és milyen vizsgálat lesz,megkér az orvos menj a vizsgálóágyhoz és ott vetkőzz le,szépen a nadrágot,bugyit leveszed,zokni marad.(ha szűz lennél mond neki mindenképpen )

Ha levetkőztél az ágyra felfekszel,fenekeddel az ágy vége felé lecsúszol,a lábad a lábtartókra teszed.

Jön az orvos,kesztyűt húz,egy ujjával a hüvelyedbe benyúl,közben a másik kezével a hasad végig nyomkodja,majd kiveszi az ujját a hüvelyedből,has nyomkodást abba hagyja és a hüvelyedbe behelyezi a kacsát és sejtmintát vesz.


Az ágyra fekvésen kívül neked mást nem kell tenned.

Akár videot is találhatsz mire számíts.

2018. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!