Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak ha csip ha pisilek?

Mit csinaljak ha csip ha pisilek?

Figyelt kérdés
18 vagyok, utannaneztem es felfazas lehet azon kivul nemreg kezdtem el a szexualis eletemet de most nem az a fontos, hanem az hogy ma reggel ota csipett a hugycsovemnel, de egesz nap csak annyi hogy volt amikor nem vettem eszre mert hogy nem figyeltem ra blablabla... de mikor elmentem pisilni hat az katasztrofa volt, konnyeztem a fajdalomtol. Es most 3 oraja egyfeszt mennek pisilni:( elmondtam anyukamnak is vett nekem gyogyszert ami neki hatott es mondta ha ez nekem nem hat elmegyunk dokihoz. De nem birom ki, olyan kenyelmetlen hogy ott csip egy kicsiket is. Most varom hogy hazajojjon de addig is mit csinaljak hogy ne csipjen? Mert nem birom ki... holnap talalkoznek a baratommal es le is fekudnek vele de nem tudom mit csinaljak mert nem szeretnek neki rosszat. Meg amugy ritkan is talalkozunk mert tavol elunk egymastol... Segitsetek legysziiiii!!!!

2018. febr. 13. 17:05
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%
Minél előbb (legkésőbb holnap) orvoshoz kellene menned. És erősen nem ajánlott most a szex a barátoddal, ha neki is jót akarsz.
2018. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan hogy fontos az hogy szexuális úton is elkaphattad!

Igyál rengeteget, sós vízbe ülj bele az fertőtlenít, és holnap irány az orvos!!

Én addig húztam míg vért kezdtem pisilni, vesemedence gyulladást kaptam.

2018. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ahogy a tobbiek is mondtak, irany az orvos. Ez nem vicc, komoly betegseg is lehet ha ezzel nem mesz el es nem gyogyitanak meg. Egyebkent nem feltetlenul felfazas, szexualis uton terjedo betegseg is lehet
2018. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom azert is irtam a szexet mert ha netan attol lenne akkor tudjatok adni tanacsot! Koszi feltetlen elmegyek orvoshoz... urologushoz vagy nogyogyaszhoz?
2018. febr. 13. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Én anno háziorvoshoz mentem, ő adott beutalót urológushoz, de mint mondtam én már vért pisiltem és úgy éreztem leszakad a vesém, rázott a hideg.

Nálunk urológushoz kell beutaló, nőgyógyászhoz nem.

Szerintem elsőnek nőgyógyászhoz menj, ő majd úgyis látja mennyire terjedt fel a fertőzês.

Jobbulást!

2018. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!