Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha már több, mint...

Mit tegyek ha már több, mint 2 hónapja nem jött meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyáron elkezdtem diétázni és azóta sikeresen leadtam 11kg-t. Így 170.5cm vagyok és 62 kg. Utoljára decemberben jött meg és most február van. Először 13 éves koromban jött meg és azóta általában majdnem hogy pontosan érkezett, 16 éves vagyok (lassan 17) ,de most 2 hónapja semmi. A hasam fájdogál picit néha. Napi 5x étkezésem, olyan 1200-1500 kcalt beviszek minden nap. Heti 4x atlétikázok. Az edzéd másfél-2 órás szokott lenni. Mellette heti 1x-2x 1 órát elliptikus trénerezek. Szerintetek el kéne mennem orvoshoz? Vagy tud valaki valami jó módszert, amivel megindulhat a mensim?

2018. febr. 17. 12:41
1 2
 11/11 anonim válasza:
Bár nem hiszem, hogy azért maradna el, de azért leírom, hogy a sok edzésről is elmaradhat!
2018. febr. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!