Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás vagy valami komolyabb...

Felfázás vagy valami komolyabb lehet már a háttérben?

Figyelt kérdés

Szerdán reggelre felfázás szerű tüneteim voltak( égő pisilés, sűrű vizelési inger) aznap vettem is C-vitamint és tőzegáfonyát (felfázásra sokan azt ajánlják) aznap napi 2

Csütörtök-péntek napi 3 szemet vettem be belőle.

Péntek estére-szombat hajnalra a vizelési inger javarészt elmúlt helyére lüktető érzés került (orgazmushoz hasonló) ami egy alapszinten lüktet és néha erősebben bele-bele nyílal. Múlt hét szombat-vasárnap voltam együtt utoljára a párommal óvszer nélkül.



Normális ez a tünet, várjak még vagy irány az orvos?



2018. febr. 24. 02:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátlót szedek 3 hónapja (jangee), mellette megszakitásos közösülés volt többször is a hétvégén (amikor kezdtem az új levelet)

És még egy tünet, hogy az egész hasamalja, a petefészek-méh környékén érzékeny nyomásra.

2018. febr. 24. 02:22
 2/4 A kérdező kommentje:

A lüktető érzést azt a csikló környékén érzem. Lehet most foganna meg egy baba? :O

(Bár ahhoz nagy csodának kéne lennie ennyi gátló körülmény hatására)

És javitom az alhasam állandóan fáj (elviselhető mértékben)

Csak a lüktetés a kikészítő...

2018. febr. 24. 02:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy foganna meg baba, ha fogamzásgátlót szedsz, és még meg is szakítjátok az aktust (teljesen feleslegesen)? Ez inkább felfázás vagy nászutas betegség. Menj nőgyógyászhoz!
2018. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Petefészek gyuszi. Mondanám, hogy menj orvoshoz, de a mai viszonyokat tekintve tuti, hogy antibiotikumot írna fel neked. Így inkább természetgyógyászt javasolnék, de ott meg az a veszély áll fenn, hogy sarlatánba botlasz. Szóval nehéz ügy, és marad a doki.
2018. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!