Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megfogom a mellem akkor...

Ha megfogom a mellem akkor fáj, és kicsit kemény, ez normális? Vagy talán, görcs van a mellembe? és mit jelent az hogy görcs van a mellembe? és az normális hogy a mellbimbóimból szörszálak nőnek ki? 13 éves vagyok

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Normális, azért van mert növekedik, és te is fejlődsz, szőrszálak meg valóban, előfordulhatnak. Minden renden.
2008. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, már nagyon megvoltam ijedve...köszönöm.
2008. okt. 28. 11:23
 3/16 anonim ***** válasza:
A görcs annyit jelent, hogy az izmok maguktól összehúzódnak. A mellben zsírszövet található, izom nem, így nem is állhat görcsbe. Célszerű lenne megmutatni egy orvosnak.
2008. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
most akkor mit csináljak?!
2008. okt. 28. 15:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Menstruálsz már,ha igen a nyirokcsomókat érezheted,megduzzadtak,mert lehet meg fog jönni,és akkor ez teljesen természetes.
2008. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

persze, már majdnem két éve...de most nagyon félek a mellem miatt. nem tudom mitcsináljak...senkinek se merek szolni ezért irtam ide hogy hátha itt tudnának segiteni!!

Orvosnak megmutasam?!

2008. okt. 28. 17:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kellene megjönnie és úgy érzed csomós ,akkor igen,de ne ijedj meg,nincs miért,fiatal vagy hormonális változásokon megy át a szervezeted.Anyukádnak mutasd meg ha tudod,biztos hogy egyből megmondja a választ és megnyugtat.
2008. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

de nem merem..

az nem jo hogyha el megyek orvoshoz?

2008. okt. 28. 18:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Görcs vagy csomó? A görcs az azért fáj...nem egy kis csomót érzel? Mert az normális. Nőni fog neked a melled.
2008. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem nővéremet meg is mutattam neki azt mondta azért van mert nő a mellem....de azt nem mertem neki

megmondani hogy pár ével ezelött a mellemet párszor megütötem...az nagy probléma?!

2008. okt. 29. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!