Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megfogom a mellem akkor...

Ha megfogom a mellem akkor fáj, és kicsit kemény, ez normális? Vagy talán, görcs van a mellembe? és mit jelent az hogy görcs van a mellembe? és az normális hogy a mellbimbóimból szörszálak nőnek ki? 13 éves vagyok

Figyelt kérdés
2008. okt. 28. 09:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Attól függ hol ütötted meg,és mibe,mennyire.Sztem ne pánikolj,mindenképp mutasd meg anyudnak ha ennyire félsz,ez egy olyan dolog,amivel az ember hozzájuk nyugodtan fordulhat,miért félsz ennyire hozzá fordulni?

Lehet teljesen feleslegesen mennél orvoshoz, ezért kellene vele ,anyuddal beszélned.Én is mindent vele beszéltem meg,még most is közel 30 évesen,sokszor futok hozzá,anyu ez mi,mitől lehet stb.Hidd el segít.

2008. okt. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
megmutatam neki azt mondta azért van mert nő...de azt nem merem elmondani hogy néhány ével ezelött sokszor beütötem...:(
2008. okt. 29. 15:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Hidd el, nincs semmi baja! Ezért nem kell orvoshoz menni. Csak nő. A barátnőidnek is ilyen...
2008. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
én csak 11 éves vagyok és ugyan ez van velem szerintem csak nől a mellem
2014. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Egyidos vagyok. Ugyanez van nekem is :)
2016. jún. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Ugyanennyi idos vagyok es nekem is ogy van;)
2016. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!