Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mit jelent nálunk embereknél?

Ez mit jelent nálunk embereknél?

Figyelt kérdés
Ma délután a lábamon észre vettem egy piros csíkot mintha karmolás lenne nem tudom délután még kicsi volt majd most estére hosszab lett ez aa csík. Nem tudjátok hogy mi lehet ez vagy hogyan jött elő? Valamilyen előzmény , következmény ?
2018. márc. 4. 19:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Seb [link]
2018. márc. 4. 19:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami seb a lábadon?
2018. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs valahogy délután elő jött az igaz hogy a kutyám mellettem aludt csak nem éreztem hogy megkarmolt volna. :/
2018. márc. 4. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
A képfeltöltés nem sikerült, mindenesetre az a csík lehet akár egy felületi karcolás is ami nem okozott azonnal vérzést, de irritálta a felső réteget, illetve azt sem írtad meg, hogy a lábad melyik részén helyezkedik el, mert például ha comb környékén, akkor akár stria is kezdhet kialakulni, ha mostanában sokat fogytál vagy híztál.
2018. márc. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a leírtak alapján mérgezés jutott eszembe. Lehet hülyeséget mondok, nem kell lepontozni, segíteni próbálnék. pl kullancs esetén egy bizonyos ponttól a véráramnak megfelelően felfelé induló csík fertőzött (lyme) kullancs miatt alakul ki. Ez esetben orvos eltávolítja és kapsz kezelést a fertőzés ellen.

Kutyából simán lehetett a kullancs.


Más esetben kígyómarásnál ugyanezek a tünetek. El kell szorítani a pontot ahol legfentebb a vége van, hogy a szívig ne jusson tovább. Ez után nyilván irány az orvos.

2018. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kullancs télen nem hiszem hogy valószínű, ha meg más miatt lenne mérgezés ott csak feltűnt volna, hogy rozsdás szög húzta végig vagy ilyesmi.
2018. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!