Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér?! (Bővebben lent)

Aranyér?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A mai nap észleltem,hogy a tanga bugyi kissé irritálja odalent.. Lecserèltem mielőtt elindultam, mondván biztos csak kidörzsölődött, majd este bekenem Neogranormomnal. Közben volt székletem is, kissé véres, de nem tudom az aranyèrtől-e ,nem gyanakodtam, mert menstruálok. Aztán este megint jelentkezett az az enyhe égő, viszkető érzés... Na mondom, ciki , nem ciki meglesem tükörben, aztán iszonyúan megijedtem, mert észre vettem egy kissé kidülledő vöröses csomót. Soha nem volt még aranyerem de egyből tudtam,hogy ez az lesz.. Pedig mostanában nem volt olyam iszonyú erőlködős székletem sem, régen igen mégsem jött ki. Mitől lehet ez? Köze lehet a menstruációmhoz? Hordhatok még tanga bugyit ? Elmúlhat ez vagy mostantól örökre szenvednem kell vele? Nem merek orvoshoz menni, mert amúgy is szégyenlős vagyok, hát még egy ilyen helyzetben.. Meg az állami ellátás sajnos nem a legjobb, ahova tartozom oda a szüleim jártak már urológiára és sajnos rosszak voltak a talasztalataik, magán orvosra meg most nem nagyon van pénzem. Nektek volt már ilyen? Mit csináltatok? Végleg megszűnt?

2018. márc. 4. 22:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy elég fiatal vagyok az ilyesmihez:( 20/N
2018. márc. 4. 22:26
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyógyszer tárba tudsz rá venni krémet.Nem drága. A tangát most hanyagold egy kis ideig mert az dörzsöli és irritálja. Vegyél forró vizes fűrdőt és pár nap múlva elmúlik. Remélem segítettem. Esetleg írj privit ha van kérdésed!
2018. márc. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!! Úgy vettem észre, hogy mára eltűnt de ijesztő, hogy előjött
2018. márc. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!