Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez nem jelent semmit? 18L

Ez nem jelent semmit? 18L

Figyelt kérdés

A baratommal 1 hete peteereskor voltunk egyutt meg 2 hete es 4 hete is egyutt voltunk vedekezes nelkul. Nem beszolast szeretnek, meg van a sajat ugyunk, nem nem kifogasokra gondolok.

Nekem mensi napjan szokott puffadni a hasam, de mar most 1 hettel a mensi elott annyira puffadok es olyan szelgorcsok kinoznak, pedig ez nekem mindig a mensi napjan sozkott lenni. Nem ettem semmi olyat ami felfujt, csak csirket ettem, es ez a puffadas mar korulbelul 3 napja tart. Nem erzem magam betegnek.



2018. márc. 15. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
És mi a kérdés? Próbálj már meg értelmesebben fogalmazni? Hogy függ össze a védekezés nélküli dugás a fingással, meg a mensivel a te híg agyadban? Gondolod, hogy terhes vagy, mert sokat puffadsz és fingasz?
2018. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy ez normalis e?.. edes istenem miert kell egybol osztogatni?:) en se szoltam be neked, en se minositettelek le, en se jarattalak le, es megcsak nem is iteltelek el. De latod? Ez a baj az emberekkel.. hogy valaki full normalisan ir valamit, erre egybol kb le k**va any**ak. Ha nem tetszik valami, es nem tudsz kulturalisan fogalmazni, el lehet innen menni. Koszonom:)
2018. márc. 15. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Önmagában a puffadás nem a terhesség jele. Ha emiatt aggódsz, csinálj egy terhességi tesztet. Ha esetleg 4 hete megfogantál, akkor kimutatja. Puffadás lehet attól, ha sok levegőt nyeltél vagy szénsavasat ittál. Egyébként van olyan esemény utáni tabletta, ami nem 72 órán túl, hanem hosszabb időn keresztül is hatásos, de nem emlékszem pontosan. El kéne menni egy ügyeletes nőgyógyászatra, hogy felírják.
2018. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!