Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális lehet?

Ez normális lehet?

Figyelt kérdés

Utolsó két ciklusom 26 és 25 napos.De volt előtte 28,31 is.

Gyermeket nem szeretnék már csak az esetleg nem lehet gond hogy ebben a hónapban már másodszorra jön meg?

Szeretnék orvoshoz menni ...majd ha lesz rá keretem ugyanis a sima TB támogatott rendelésen elhajtanak azzal hogy szedjek fogamzásgátlót,ezt nem szeretném mivel többszörösen is a rizikófaktorba tartozom.

Minden választ köszönök!


2018. márc. 28. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Logikus, hogy egy hónapban kétszer jön meg, ha a ciklusod 28 napos, a hónap meg 31.
2018. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se napra pontos. Egy bizonyos intervallumban jön meg, de soha nem napra pontos, van, hogy a ciklusok között napok térnek el. Egészséges vagyok, gyerekem is van. És van, hogy nekem is egy hónapban kétszer jön meg, ha a hónap elején jön meg, akkor 23 napos ciklusnál számítva, ott nekem hó végén már megjön a következő.

Tehát nem biztos, hogy gond van veled.

2018. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már hogy 1 hónapban 2x jött meg. Ha csak egyszer fordult elő, nem kell belőle nagy ügyet csinálni. Viszont ha sűrűn, esetleg havi szinten rendszeresen, akkor mindenképp menj el nőgyógyászatra! Persze egy vizsgálat most sem árt.
2018. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitő válaszokat!

Irtam fentebb elmegyek ,amit össze tudom rá sporólni a pénzt!

2018. márc. 28. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor lehetséges ha hónap elején és hónap végén jön meg.

Ebben a hónapban nekem is kétszer jött meg. 4.-én és pont ma. Szóval a rövidebb ciklusnál ez nem gond.

2018. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!