Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a nyaralás alatt jön...

Lehet a nyaralás alatt jön meg? 14/l

Figyelt kérdés

Februárba 26-án jött meg és 3.-an lett vége

Viszont most 26. Nem jött meg

Nyaralni aug. 4-11

Remélem nem akkor jön meg

Mikor menjek hogy biztosan ne akkor jöjjön meg?



2018. márc. 31. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megmondani, látod te is, hogy nem pontosan szokott megjönni neked. Vegyél tampont, és akkor nem fogod olyan kellemetlenül megélni a nyaralást, tudsz fürdeni mellette.
2018. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek olyan pontos a mensese, főleg ilyen fiatalon, hogy esélye legyen megmondani, mikor jön meg augusztusban... A tied sem menetrendszerű 28 napos, a fentiből ez látszik, semmit nem lehet így mondani.
2018. ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most ne izgulj ezen majd elotte csinald ezeket a hazi “hiedelmeket” nekem be szokott jonni. Hogy például ha meg jott meg egyel sok citromot, attol kesik par napot. Dietazz, attol is kimaradhat vagy keshet. Ha mar pont elotte meg meg kene jonnie akkor forro furdo jo sok, sok edzes, meleg a hasadra. Persze ezek nem orvosi dolgok heteket nem tudsz csusztatni de van akinek par napot segit.
2018. ápr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, én 15 éve menstruálok 28-32 napos ciklussal, de ha nyaralni megyünk, tuti addig késik vagy előbb jön meg, hogy pont beleessen :D
2018. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szegény😂
2018. ápr. 1. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyel tampont. Addig pont van pár menstruációd, be tudod gyakorolni hogy hogyan kell felrakni. Sok sikert, ne izgulj
2018. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!