Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valami gyulladás lehet?

Ez valami gyulladás lehet?

Figyelt kérdés

Éjszaka szinte semmit nem aludtam,mert folyamatosan egy kellemetlen égő érzést éreztem a hüvelyemben, vagy nem is tudom, olyan mintha pisilnem kellett volna,ilyen csípő furcsa érzés volt. Most jelenleg nem fáj,meg nem is tűnt olyan pirosnak, az este bekentem tetran kenőccsel(csak ez volt itthon)

De viszont a folyásom túl fehérnek tűnik. Biztos hogy valami fertőzés/gyulladás lehet. Tudtok ajánlani valami hatásos kúpot/kenőcsöt?

(Nőgyógyászhoz azért nem megyek,mert már számtalanszor voltam,mindig ugyanazt írták fel,és mindig visszajött.)


21/N



2018. ápr. 4. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt se tudod, mi bajod van, és ha itt bárki bármilyen gyógyszer ajánlaná, azt elhasználnád? Ne legyél bolond, a saját szervezeteddel csesznél ki. Menj el egy másik nőgyógyászhoz, aki kenetet vesz. Így ki tudja tenyészteni, és felírja az arra való kezelést.
2018. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!