Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a Bella Tampon és a...

Milyen a Bella Tampon és a Kotex (vagy mi)? Ti használtok ilyet? Melyikek jók még?

Figyelt kérdés

Még csak nemrég keztem használni.

13/L.


2010. jún. 11. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van a közeletekben ALDI, akkor ott vehetsz jó minőségűt, korrekt áron. A lányaim ragaszkodtak az o.b.-hez, mert az a legjobb, és most már kb. fél éve az ALDI-sat használják.
2010. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De az aldisnak mi a márkája és mennyibe kerül?
2010. jún. 11. 18:53
 3/12 anonim válasza:
OB...éna többiben nem is bízom
2010. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az ALDI-s neve: Cresta. A 2. válaszolónak is üzenem, ha kevesebbért akar jó minőséget, érdemes kipróbálnia. Pontos árat nem tudok írni, de jóval olcsóbb az o.b.-nál. Az én lányainak sem kellett az o.b.-n kívül másik, míg ezt ki nem próbálták. Minden méretben van, fátyolborítású, nagy nedvszívó képességű. Nagy dobozban kapható 48, 56, meg mérettől függően a mennyiség. Most, hogy írom, az ár egy ilyen nagy kiszerelésűnek kb. annyi, mint az o.b.-ből a 16 db-osé.
2010. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D
2010. jún. 12. 18:51
 6/12 anonim ***** válasza:
az a kotex az jó meg a naturella is :)
2010. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az O.B.-n kívül még a Naturella vált be, semmi más, pedig sokat próbáltam. Az Aldi-sról még nem hallottam de ki fogom próbálni.
2010. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kotexet én is próbáltam, úgy hogy először használtam tampont, és így is sikerült. Minőségével se volt gond, én még ob.t nem is próbáltam ki.
2010. jún. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ob párti vagyok. Igaz, nem olcsó, de mindig 2+1 akcióban veszem, így a 3x16 db 1100,-Ft. Ennyit megér a kényelmem. Az Aldis Crestát kipróbáltam, de nekem nem vált be, hamar eláztam, gyakorlatilag óránkánt cseréltem. Még mindig van itthon belőle, mert csak az utolsó két napban tudom biztonságosan használni. AMúgy semmi bajom nem volt vele, ha kevés a vérzésed, biztosan nem fogsz csalódni.
2010. jún. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az OB nem vált be. Nagyon hamar megtelt, folyton cserélnem kellett. Első napokban hiába használtam super-t, mégis óránként wc-re kellett járjak. Igaz nagyon sok a menstruációm:( A Naturella nekem nagyon bevált. Igaz ezzel is sűrűn járok wc-re, de olcsó, jó illata van, és kényelmes.:) Éppen ma kell megjönnie.:( Már rosszul vagyok előre. Hiszen nekem nem csak sok a menstruációm, de nagyon erős fájdalmak kísérik.:(
2010. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!