Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányomnak iszonyatosan...

A lányomnak iszonyatosan hullik a haja! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Több éve hullik de mára már kopasz foltok is vannak a feje tetején! Hogy őszinte legyek nem samponokra, meg hiper-szuper DM-es, Rosmannos csodacseppekre vagyok kiváncsi, meg kamu hajgyógyászok bio, pénzlehúzós semmit se érő csodakezelései se érdekelnek, (tapasztaltuk hogy ezek semmit se érnek). Egy olyan vizsgálatra akarom vinni ahol tényleges, kézzel fogható megoldást tanácsolnak!! De hova vigyem? Milyen vizsgálat mondaná meg hogy mi a baja? Hallotam egy bizonyos endokrinológiáról (bocsi ha rosszul irtam), ez mit takarhat? Ez egy értelmes vizsgálat?

2018. ápr. 4. 20:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
oké, de a kemo után a haj vissza nő, ha meggyógyulsz. nem tudom hogy a lányoknak mi lehet a baja. ezért kéne egy olyan vizsgálat ami kideríti, hogy egyáltalán vissza nő-e neki valaha.
2018. ápr. 7. 12:25
 12/13 anonim válasza:

Nekem is nagyon sokat hullott a hajam és én is próbáltam mindent. Egyedül az akupunktúra segített. Elmentem párszor (tényleg nem sokszor) és elég sok ideig abba maradt a hajhullasom( több mint egy évig). Azzal is meg tudtam akadályozni egy kicsit hogy hajmosás után nem engedtem hogy magától száradjon hanem hajszárítóval. Nekem is ez a 2 lehetőség segített a legjobban.

Remélem tudtam segíteni.:)

2018. júl. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

+ lehet vashiány

Arra áfonya a legjobb vagyis nekem az vált be.

2018. júl. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!