Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kéne aggódnom, vagy ez ilyenko...

Kéne aggódnom, vagy ez ilyenkor normális?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló szedek és a harmadik héten kihagytam egy szemet. Pár napra rá barnás-rózsaszínes pecsételő vérzés jelentkezett, ami egy hétig tartott. Tegnap kellett volna megjönnie rendesen, most pedig nem jön. Forduljak orvoshoz, vagy ezek után normális, hogy már csak a jövő hónapban lesz?
2018. ápr. 5. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális. Nem vitted be a hormont, a tested úgy érzékelte, hogy kezdődik a szünet. Szedd rendesen a gyógyszert, ahogy egyébként kellene, és egy hétig használjatok kiegészítő védekezést. Ezzel felesleges dokihoz menni.
2018. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvastam a betegtájékoztatót és részletesen le van írva benne minden csak az nem, hogy ha pecsételő vérzés jelentkezik, akkor ugyan úgy meg kéne-e jönni a menstruációnak. És a kérdésem sem az lenne, hogy a pecsételés normális-e, hanem hogy nem baj-e hogy nem jött meg most rendesen ahogy abbahagytam?
2018. ápr. 5. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Menstruációd nem lehet, mivel fogamzásgátló szedése alatt az nincsen. A szünetben megvonásos vérzés van, az pedig nem gond, hogy most nem jelentkezett rendesen. Bekavart a kihagyott szem.
2018. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!