Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vitaminokat szedjek? L/18

Milyen vitaminokat szedjek? L/18

Figyelt kérdés

Semmilyen vitamint nem szedtem eddig. Szeretnék ezen változtatni.


Gyakran vagyok fáradt almos stresszes es izomrangasaim is vannak.

Melyik az a vitamin amit ajánlanátok állando szedesre?


2018. ápr. 9. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium. Az jó erre! Szedhetsz cinket,folsavat,C vitamint is. A panaszod tipikus magnézium hiány jelei
2018. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
faradtsagra vasat-de abbol az olcsok nem igazan jok 6000+ ami mar mukodik-tesomnak is voltak vele gondjai
2018. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 vok. A vastól nehezen fogsz wczni. A terhes nőkkel is szedetik. Ha vasat akarsz szedni,igyál hosc vas pluszt helyette. De én még mindig a magnéziumot ajánlom.
2018. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy jó minőségű multivitamin tablettát. Én DM saját márkásat szedek. Az izomgorcsokre szedj mindenképp magnéziumot külön! A fáradtság lehet vashiány jele is. Szerintem csináltass egy labort, és ha vashianyod van, akkor a haziorvos felir nagy dózisú vas tablettát, ezek amikrt drogériában lehet kapni vény nélkül, ezek nem.ernek sokat, nagyon kevés vasat tartalmaznak.
2018. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!