Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek?

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem utolsó napja március 15.-e volt. 27.-én voltam nőgyógyásznál, mivel ez az utolsó menzeszem késett kb 8 napot. Pont aznap csináltam egy tesztet, mielőtt megjött, ami persze negatív lett. Gondoltam elmegyek nőgyógyászhoz, mert elég érdekesen volt meg. 2 napig rendes vérzés, 3. és 4. nap épphogy valami jött, aztán az 5. és a 6. napon újra rendesen véreztem. Az a furcsa, hogy a ciklusom 12 éves korom óta nagyon pontos. Ha valamilyen betegségem volt, akkor is vagy 1-2 nappal korábban vagy később jött meg. A párommal először márc. 7.-én voltunk együtt védekezés nélkül. Március 9.-e óta nem teszteltem, mert gondoltam, ha baba van a dologban, akkor a nőgyógyász is észreveszi. Amúgy az orvos írt fel Canesten hüvelytablettát, mert gombás fertőzést állapított meg, a citológiám eredménye P1 lett. amivel kezeltem is magam a vizsgálat napjától kezdve. A kúppal kezeltem magam a vizsgálat napján már. Ez is lehet az oka, hogy késik?

Elég stresszes vagyok már egy ideje, de múlt hónapig ennek ellenére pontosan jött meg. Viszont néha begörcsöl az alhasam, nagyon érzékenyek a melleim már vagy 2 hete, néha fehér váladék jön, aminek nincs szaga. Nagyon ingerlékeny is vagyok, és sokszor úgy érzem elájulok, ha nem eszem valamit, vagy iszom valamilyen cukros löttyött (eddig ilyen nem volt), és sokszor legszívesebben csak aludnék, mert olyan fáradtság jön rám, valamint hasmenésem is volt. A vércukorszintem 3,6 volt, amit nemrég mértem, de ezalatt is szokott lenni. A vérnyomásom hol 90/63, hol 120/90. Érdemes újra tesztet csinálnom, vagy még várjak ezzel?



2018. ápr. 14. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes tesztet csinálni. Ha baba van a dologban, már ki fogja mutatni.
2018. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csináltam ma reggel tesztet és pozitív lett! :D nem merek nagyon örülni még, de kedden tudok csak menni dokihoz, remélem mostmár lát valamit :D
2018. ápr. 15. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Szorítok, hogy minden rendben legyen. :)
2018. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!