Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
Meloopi nevű felhasználó kérdése:

Mit csináljak ha nagyon megvan?

Tegnap jött meg és úgy voltam vele, hogy elég egy vékony betét, mert sose szokott sok jönni. De most nagyon elkezdett jönni és teljesen átáztam, pedig még 2 vastag betétet is beraktam de teljesen átáztam. Szerintetek ilyen esetre tampon kéne? Már nagyon idegesít, hogy fél óránként kell cserélnem.

Keress kérdéseket hasonló témában: menstruáció

ápr. 18. 09:12  Privát üzenet  

A válaszok
Sajnos ez ilyen. A második nap nekem is óránként cserélős, éjszakai betétes, főleg mióta szültem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 18. 09:55 Privát üzenet

Hány éves vagy?

Tampon, és betét, ha ennyire durva.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 18. 10:08 Privát üzenet
Azért ez hirtelen váltás, hogy sose szokott sok jönni, most meg dézsából öntik. Ami a kérdésed illeti, én amióta intim tölcsért használok, azóta ismeretlenek az ilyen cserélgetős gondok. Normális esetben elég 12 óránként cserélni, de volt már, hogy elfelejtettem és 16 órán át volt benn, ha pedig erősebb a vérzés, akkor is 4-6 órát tuti elvisel. De ha megtelik sem nagyon tud kifolyni. Ez egy tamponnal/betéttel kivitelezhetetlen lenne. Úgyhogy tapasztalatból mondom, nem tampon, hanem intimtölcsér kellene. ;)

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 18. 14:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tett már be valaki betétet azért, hogy szimulálja hogy megvan neki?
Miért mondja azt a feleségem hogy megvan neki amikor nemis igaz? Ti csináltatok már ilyet?
Ha megvan miért nincs rendesen szekletem? 16L
A színésznők valamint az olimpikon sportolónők ha megvan a havijuk hogyan oldják meg a tampon/betét cserét?
Mit csináljak h ne érezzem? Ti is érzitek? Olyan undorító mikor megvan és érzem h csurog belőlem a vér, tampont nem fogok hasznalni mert fáj amikor felrakom.
Tesire ha megvan akkor az igazolást h kell írni pontosan? Nektek h írták a szülők? L

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!