Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nagyon megvan?

Mit csináljak ha nagyon megvan?

Figyelt kérdés
Tegnap jött meg és úgy voltam vele, hogy elég egy vékony betét, mert sose szokott sok jönni. De most nagyon elkezdett jönni és teljesen átáztam, pedig még 2 vastag betétet is beraktam de teljesen átáztam. Szerintetek ilyen esetre tampon kéne? Már nagyon idegesít, hogy fél óránként kell cserélnem.

2018. ápr. 18. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen. A második nap nekem is óránként cserélős, éjszakai betétes, főleg mióta szültem.
2018. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Tampon, és betét, ha ennyire durva.

2018. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Azért ez hirtelen váltás, hogy sose szokott sok jönni, most meg dézsából öntik. Ami a kérdésed illeti, én amióta intim tölcsért használok, azóta ismeretlenek az ilyen cserélgetős gondok. Normális esetben elég 12 óránként cserélni, de volt már, hogy elfelejtettem és 16 órán át volt benn, ha pedig erősebb a vérzés, akkor is 4-6 órát tuti elvisel. De ha megtelik sem nagyon tud kifolyni. Ez egy tamponnal/betéttel kivitelezhetetlen lenne. Úgyhogy tapasztalatból mondom, nem tampon, hanem intimtölcsér kellene. ;)
2018. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!