Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs semmi színe a...

Miért nincs semmi színe a mellbimbómnak?

Figyelt kérdés

16,5/L, szóval még nyilván nem fejlődött ki teljesen, de már évek óta ugyanúgy semmi színe nincs, kb ugyanolyan fehér (mármint bőrszínű) mint a mellem, pedig a velem egykorúaknak (úszni járok, öltözőben látom) mind van színe, pirosas, rózsaszín, stb és mindenkinek fejlettebb a mellbimbója mint nekem.

Eddig úgy voltam vele, hogy majd csak 'beszíneződik' legalábbis minimálisan, de már kezd idegesíteni.

És ez tuti senkinek nem fog tetszeni, mert tök gázul néz ki.

Miért van ez? Fog változni?

Előre is köszi a válaszokat!!

(Képet biztos hogy nem küldök senkinek.)



2018. ápr. 23. 11:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Velem egykorúakénak*
2018. ápr. 23. 11:11
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan dolog ami mindenkinek más. Nekem sötétebb barnás, hús színű, és én is nehezen barátkoztam meg vele, de ezt kaptam a felmenőimtől, nincs mit tenni vele.
2018. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Én azért megnézetném.
2018. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Kép?
2018. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Nincs vele semmi gond, ilyen vagy és kész!

Ha meg egy pasi ez alapján ítél meg, hogy milyen színű a mellbimbód az nem túl nagy intelligenciára vall.


29/F

2018. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nagyon fehérbőrű vagy. Én is. Halványrózsaszínű össz-vissz, de eddig még senki nem tette szóvá. Én is utálom, de kevés a pigment a bőrömben. Lebarnulni se tudok. Szóval meg tudlak érteni.

Vigasztalásul annyi: ha majd szülsz, utána sötétebb lesz.

2018. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja még annyi, hogy manapság már vannak plasztikai sebészeten olyan megoldások, ahol bebarnítják. Olyasmi mint a tetoválás.

Nna mondjuk én ilyenre nem szánnám el magam. Mint írtam, csak engem zavart, mást nem (párkapcsolatok).

2018. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez az úgynevezett ghostnipples avagy szellembimbi redditen csomo kép van ilyenről teljesen normális a rózsaszínű után ez a második legszebb szerintem cseppet se aggódj miatta
2018. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Sokkal szebb és jobb mint ha cigóbarna lenne!
2018. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hmmke válasza:
Rakerestem, nekem bejon, maradhat.
2018. ápr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!