Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség? (Többi lent)

Segítség? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Most volt marciusban 1eve hogy le tettelem volt 2honapos voltam el vereztem es ki kapartak gyógyszert szedtem Elevitett terhesség előttit amit 3honapig kellett szednem szerintettek mar probalkozhatok egy kis babaval mert nagyon meg viselt amikor elveteltem depreszioba estem hamar lenne meg probalkozni vagy varjak meg volt mar így valaki az orvos azt mondta hogy rajtam es a paromon all. De en meg egy Kicsikét felek ne hogy megint ugy jarjak nagyon szeretnenk mar egy kis babat 3evig probalkoztunk hogy legyen sikerült is de el is veszitettuk...

2018. ápr. 24. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Ha ezt a pocsék szöveget magyar emberként hoztad össze, inkább ne akarj gyereket.
2018. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Abíság válasza:
44%
Első benyomásom az volt a levél olvasása közben, hogy nem magyar származású a hölgy, de most nem is ez a lényeg. Véleményem szerint már nyugodtan újra kezdhetitek a babaprojektet. Sok sikert és stresszmentes időszakot!
2018. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!