Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Mi a fene bajom lehet?

SOS! Mi a fene bajom lehet?

Figyelt kérdés

Már nagyon kétségbe vagyok esve. Néhány hete először hólyaghurutom, majd vesegyulladásom volt, augmentint kaptam, probiotikomot akkor nem szedtem, csak most kezdtem pár napja.


Az egész hasfalam feszül, nehezen megy a nagywecezes, kemény bogyó jön csak (elnézést a részletezésért). Ezeket elmondtam múlt heten a háziorvosnak, mondta, hogy az antibiotikum ugye teljesen tönkreteszi a beleket. Oké.


Viszont 28an meg kellett volna jönnie, de semmi. Úgy tudom emiatt a betegség, illetve az antibiotikum miatt késhet de már egyre idegesebb vagyok.


Mára pedig úgy keltem, hogy érintésre fáj a köldököm alatt közvetlenül, mostmár a derekamban és a lábamban is érzek valami fájdalmat.


Voltam ügyeleten, teljesen feleslegesen, mert azon kívül, hogy megtapogatta a hasamat, annyit mondott, hogy a háziorvossal konzultáljak, meg hogy zárjam ki a terhességét.

Vettem tesztet, teljesen egyértelműen negatív lett.


Elmennék holnap nőgyógyászhoz, de időpontot kell kerni, csak vérző vagy görcsölő beteget látnak el időpont nélkül.


Gondoltam arra is, hogy azért fáj a köldököm -körül, mert megerőltettem székelésnél magam, de a menzesz késése akkor is nagyon megijeszt, és nem tudom mit csináljak.


Nagyon hálás lennék , ha valaki tudna valamit tanácsolni



2018. máj. 1. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz előtt nem szokott fajni a hasad? Én arra tippelek hogy valami gyulladàs lehet ott.probiotikumot szedjél.Csak vigyazz nehogy hashartya gyulladas legyen vagy vakbél.Ezeknek nézz utàna illenek-e ràd a tünetei.
2018. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szokott fájni előtte a hasam, de most nem úgy faj, hanem ahogy hozzáérek. Egészen az alhasamig, még egy kicsit a szemeremdombom is, főleg a bal oldal felé. Holnap csak délután tudok orvoshoz menni.
2018. máj. 1. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha súlyosbodik a fájdalmad, akkor ügyeletes kórházba kell bemenni, hogy kizárják a vakbélgyulladás lehetőségét.
2018. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tuti diagnózist tőlünk itt nem várhatsz, csak tippelni tudunk.

A hólyaggyulladást gyakran felszálló fertőzés okozza. Azaz lentről feljutó baktériumok. Ezek között vannak nagyon makacs ferőzések ia. Ha a baci kijut a hasüregbe akkor ott is megteszi áldatlan tevékenységét, kiterjesztve a gyulladást ezzel az egész hasüregre. Nekem fiatal koromban volt egy hasonló, annyi maradt belőle, hogy székelés előtt mindig görcsöl a hasam. Lehet, hogy neked is további vizsgálatr, kezelésre volna szükséged. Pl. vizelettenyésztés volt-e? Vagy más laborvizsgálat is beszédes lehet

2018. máj. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!