Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Clostilbegyt és Estrofém...

Miculi111 kérdése:

Clostilbegyt és Estrofém kinek mi volt a tapasztalata és segített vagy sem?

Figyelt kérdés

Clostilbegyt-et és Estrofém-et kell szedjek Closti 3-8-dik napja között 2×1 Estro 5-dik napjától napi 1

Segítséget szeretnék kérni hogy miket tapasztaltatok vagy hogy sikerült esetleg nem sikerült mert a doki rosszul írta fel!

Kicsit nekem furcsa mert olvastam utána és nem sok jót írtak a mai napon szedtem be az első clostim! És nem igazán tudok ki igazodni azon sem hogy mikor kell menjek uh.ra és közbe mit figyeljek mert semmit nem mondott a dokim! Most meg szabadságon van. Szóval kicsit össze is zavarodtam a gyógyszerekkel is mert ahogy olvastam közbe uh.ra is kéne járnom és görbéznem is kéne! Vagy javasolt?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 3. 10:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!