Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első Clostilbegyt kúra után...

Első Clostilbegyt kúra után nem jött meg rendesen, mitől lehet? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Aug. 1-én volt az előző mens. első napja, 5-9. napig napi 1 tablettát szedtem. Peteérés körül 2 napig barnázás (15-16-a), majd 23-tól, (már 9 napja) ici-pici barnázás. A ma reggeli terhességi teszt negatív. Tanácstalan vagyok. Szept. 18-ra van időpontom nőgyógyászhoz, de addig mi tévő legyek?...

2013. aug. 31. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Korábban rendszeresek voltak a ciklusaid? Volt uh-os cikluskövetés? Abból lehetne tudni mikor volt peteérés. A dokit amúgy nem lehet telefonon elérni a fix időpontig?
2013. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit, majd ő megmondja.

Biztosan kirepedtél egyébként?

HA nem lehet hogy lett egy cisztád, de az jó esetben felszívódik, rosszabban meg adnak rá gyógyszert...

Nekem pl. nem jött be a Closti, annyira elvékonyította a nyálkahártyám, hogy én is alig véreztem mensi helyett (be sem tudott volna ágyazódni a baba).

Én azóta Merional szurit kapok, és olyannyira jó, hogy helyre is állt a ciklusom. Lehet hogy egy "hormonlöket" kellett :-)

2013. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Korábban ha nem is óramű pontossággal, de azért 26-29 naposak voltak a ciklusaim, időnként kis barnázás előtte. UH-os követés nem volt, merthogy magyarországi doki írta fel a Clostit ottani hormonvizsgálat után, hozzá meg nem tudok olyan gyakran hazarepülni innen északról... A majd' 3 hét múlva esedékes időpont itteni dokié (aki egyébként magyar származású), akivel még nem találkoztam. Szóval elég bonyolult. Sajnos! (Ráadásul egy éve, spontán teherbe estem, de a 6. hét végén eltávozott az angyalkánk...)


Nem tudom, hogy ebben a hónapban tényleg volt-e tüszőrepedés, most nem csináltam ovu-tesztet, de korábban amikor teszteltem, mindig volt, sőt a hormonvizsgálatok is ezt mutatták. Viszont ha ciszta lett, annak mi a jele?

2013. aug. 31. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ciszta lett tőle es egy teljes hónap kimaradt..utána rendesen megjött
2013. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Új hír, ma reggelre, 9 nap csipp-csepp után végre megjött úgy rendesen! Talán sosem örültem még így neki! :) Megvárta az új hónapot és reméljük az új hónap, új esély! :)
2013. szept. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!