Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a clostilbegyt tablettáról? Vkinek sikerült ettől teherbe esni?

Figyelt kérdés
v
2014. ápr. 15. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem ez a második clostys hónapom. Pénteken megmondom, sikerült-e :)
2014. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néhány hónapon át én is szedtem. Ettől nem jött a várva várt baba, jött viszont menetrendszerűen iszonyú görcs minden peteéréskor. Persze bevettem a következő hónapban is - nagy reménységgel... De ez nyilván csak egy tapasztalat a sok ezer-tízezer közül. Ha senkinek sem használna, nyilván nem ajánlanák az orvosok.
2014. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első hónapban sikerült. Drukk!:)
2014. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én inszeminációhoz kaptam, előtte is volt peteérésem, a clostitól 3-4 tüszőm érett.

Baba nem lett sajnos.

2014. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkét fiam az első clostis hónapban sikerült. EGyik barátnőmnek a 3. clostis hónapban. Egy kolleganőmnek meg a sima adag "túlstimulációt okozott", következő hónapban fél adagot kellett szednie, de a baba is sikerült. Egy másik ismerősömnek szép petéket érlelt, de baba nem lett, kiderült a ffi-val volt a probléma.
2014. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már másodszorra szedem a 3 havi kúrát, de eddig még nem használt. Peteérés sem volt tőle csak ha a max adagot szedtem!
2014. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 eviboy24 válasza:
Sziasztok,mi a parommal nagyon szeretnenk babat januar ota,voltam dokinal,folirta a clostibegyet 13-17 van a hatasa kivancsi leszek ra,egy nap 2is csinaljuk,melle szedek elevitet ill mehpempot,szerintetek sikerul valaha?egy elkeseredett lany,
2014. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!