Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leszedtem a tyúkszemet,...

Leszedtem a tyúkszemet, mennyi idő, míg begyógyul?

Figyelt kérdés

Full lehetetlen helyen van, a lábamon a két kis lábaujjam között. Már egy éve ott van kb, sosem zavart, a minap láttam, hogy nagyobb lett, anyának mutattam, felfedeztük, hogy tyúkszem. Tettem rá tapaszt meg ilyenek, teljesen nem jött le, de nem bírtam magammal, ami lejött, azt leszedtem. Kentem rá ilyen leszárítós cuccot, lehet azt nem kellett volna, a másik lábujjamról is leszedte a bőrt..most a két lábujj közös tátong egy űr, nem jött még le az összes bőr..meg eléggé elkezdett fájni is..:/


Mit tegyek, mennyi idő, míg begyógyul? Alkohollal kenegetem, a leszárítósból nem akarok rátenni, mert bőr sem lesz a lábamon..még tegyek rá tyúkszem tapaszt pár napig és jó lesz?



2018. máj. 7. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne a sebet tovább nagyobbítani. Az a legfontosabb, hogy ne gyulladjon be, ne fertőződjön el. Ennek megelőzésére én Betadint használnék, a lábujjakat pedig gézcsíkkal szétválasztva tartanám. Mennyi idő? Mivel nyár van jót tenne ha nyitott szandálba járnál, hogy jobban szellőzzön. A zárt cipő nem tesz jót az ilyesminek. Legközelebb pedikűröshöz menj inkább mert ha kisebesedik még cipőt se biztos, hogy tudsz felvenni
2018. máj. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Iskola van, nke - re járok, meg van két hét, ameddig bakancsban fog rohadni a lábam.
2018. máj. 8. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!