Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj, orvoshoz kéne...

Mi lehet a baj, orvoshoz kéne mennem?

Figyelt kérdés

Két napja a hüvelyem bemenetét érzem hogy nagyon száraz, kellemetlen érzés, amikor fürdök, csíp is, meg viszket mert teljesen száraz.

Még sosem volt semmilyen nőgyógyászati problémám, annyi hogy fogamzásgátlót szedek, de azt is régóta és eddig nem volt semmi.

Félek, hogy elkaphattam valamit, de nem tudom hogy, partnereket nem váltogatok, több éve egy párom van, illemhelyeken nagyon odafigyelek hogy ne üljek rá, ne érjen sehol hozzám olyan, aminek nem kéne stb.

Vagy ilyen szárazság előfordul? Megőrülök mar, olsan kellemetlen, nyilván bekenni nem tudom semmivel.

Mit tegyek?


2018. máj. 7. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Canesten egy próbát megér. Nőgyógyászhoz meg látogass el.
2018. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász. Simán elkaphattál valamit, attól, hogy nagyon figyelsz. Én is hasonlóan, sőt, talán kicsit túlzottan is figyelek az intim higiéniára, mégis olyan brutális fertőzésem volt...
2018. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :(
2018. máj. 8. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!