Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mehszaj hol található?

A mehszaj hol található?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha tudatlan vagyok, de azért van ez az oldal. Ma felnyúltam magamnak a középső ujjammal és egészen hátra elértem (nem maszturbáltam). Mikor felnyúltam, észrevettem egy kis megnagyobbodást, nem tudom, az volna az? Korábban nem emlékszem, hogy éreztem volna annyi, hogy nem simán tudok felnyúlni, hanem mintha egy kis dombocskán lejtene a kezem végig. Az a méhszáj? Ha nem, el tudnátok magyarázni, hol van? Terhesség elején mit kell érezni hasonló esetben?
2018. máj. 25. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a méhszáj. Terhesség esetén is lehet érezni. Attól függ, mennyire van magasan.
2018. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem kozvetlenul a bejaratnal volt. Ez a kulso vagy belso? Ahogy neztem kb 3 cm es kellemes tapintasu.
2018. máj. 25. 21:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis hat ugy kozvetlenul, hogy 1-2 cmre.
2018. máj. 25. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor az nem a méhszáj. Az minimum 6-8 cm-re van a bejárattól.
2018. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár lehet a méhszájad is, van, akinek pl alacsonyabban van, de a leírásodból nem tudom egyértelműen. Ha eddig nem ott volt és aggaszt, nézesd meg nőgyógyásszal.
2018. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!