Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C2111 méhszáj 32 hetes terhese...

C2111 méhszáj 32 hetes terhesen. Volt valaki hasonló helyzetben? Kora szülés gyanú? = (

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Befektettek a kórházba? Nekem 31.héten C2222 volt a méhszájértékem. Aznap még hazamehettem, másnap be kellett feküdnöm a kórházba visszatartásra, kaptam infúziót, tüdőérlelő injekciót, és szigorú fekvésre lettem ítélve, a 36. hétig kihúztam. Ha betartod az orvosok utasításait, akkor nem lesz gond. A legfontosabb, hogy bízz a babádban, és a testedben! Ha koraszülött is lesz, akkor is a legjobb kezekben lesztek a PIC-en. Kitartást! :)
2018. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 27 hetesen kerültem be ilyen értékekkel kórházba.Bent voltam 30.hétig,miközben akkor a lányaim 3 és 2 évesek voltak.30.héten szigorú ágybanfekvéssel hazaengedtek,na ezt 2 kicsi gyerek mellett lehetetlen.A dokim annyit kért,hogy 34.hétig húzzuk ki.Nem fogod elhinni(a dokik sem nagyon hitték:D),de a kisfiam 40+4-re született.Szinte hihetetlen,hogy hogy sikerült,de hiszek a csodákban.

32 hetesen nem valószínű,hogy ma már nagy baj lenne ha megszületne,sokkal kisebb babákat meg tudnak menteni.Egyik barátnőm babája 24.héten született és semmi elmaradása nincs,makkegészséges,csak kisebb a korához képest.Persze nem azt mondom hogy akkor szülj is meg,tudom milyen érzés és mennyi félelem van benned.Szurkolok,hogy a még egy hónapot bírjatok legalább!Első babád?

2018. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a gyors válaszokat!A dokim nem mondott semmit,a védőnőm vette észre a kiskönyvemben hogy bizony nyílt a méhszáj.Nem fektettek be,nem is mondtak semmit,csak annyit hogy napi 3*2 magne b6-ot szedjek.Első babám,ezért is aggódom kicsit túl:(
2018. máj. 25. 17:10
 4/10 A kérdező kommentje:
És köszönöm szépen a jókívánságaitokat!:)
2018. máj. 25. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem aggódod túl. Feküdj, amennyit csak tudsz kérlek! A dokit meg inkább nem is minősítem, mert nem tűrne nyomdafestéket. Ha dolgozol még, akkor háziorvossal irasd ki magad táppénzre, csak pisilni, gyorsan tusolni kelj fel, és bármi eltérőt tapasztalsz inkább menjetek be potyára, minthogy gond legyen. Első kommentelő voltam
2018. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen dolgozni járok,de megfogadom a tanácsod nehogy bármi baj legyen.Úgy gondoltam ha az orvos nem említette akkor nincs gond..ezek szerint csak nem nagyon érdekelte..Köszönöm a válaszod
2018. máj. 26. 08:13
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a méhszájértéket úgy tudod a legjobban elképzelni, hogy a méhszáj három rétegből áll, neked mind a három réteg nyitva van 1 centire, és csak a magzatburok védi már a babádat
2018. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hű..hát ezt jó tudni:( köszönöm!
2018. máj. 27. 08:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia..Mesdig huztad vegul? Csak kivancsi vagyok? Fekudtel vegig?
2019. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia. Nem feküdtem abszolut, orvos sem írta elő. 2018.Június 24.-én született meg a kisfiam, nagypapám temetése után 2 nappal beindult a szülés, erre az okra tudom visszavezetni :( 2300 gramm 49cm-el született, de szerencsere hamar behozta, mára már 16 kg óriásbébi, makk egészséges :) Vajúdással együtt 4 óra volt az egész szülőszobán töltött időm
2019. okt. 14. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!