Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció miatt miért kell...

Menstruáció miatt miért kell lemondani egy drága utat?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy 2 hétre elutazunk de megjött neki és megmondta hogy nem jön. Nagyon drága volt minden.
2018. máj. 26. 18:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Mert lehet nagyon rosszul van. Erre nem gondoltál?
2018. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
36%
Ha ennyire nem hiszed akkor menj at hozza és világositsd fel magad hogy milyen szr lehet ha rendesen gorcsol vki!
2018. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem kérdezed meg TŐLE?
2018. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Hagyjuk már... görcsöl, úristen, két napi, létezik fájdalomcsillapító, stb.


De ne mondja nekem senki, hogy két HÉTIG szarul van valaki :D

Hagyjuk már, a kedves csaj egy hisztérika.


Igen, nekem is rohadtul fáj a hasam, fosok, de csak emiatt nem mondanék le egy DRÁGA utat.

2018. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Akkor evidens, hogy fizesse ki.

Amúgy a mai vilagban elég jól lehet tervezni a menstruációt, előre kellett volna gondolkodnia

2018. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Én speciel akkor sehova nem tudok menni. Már kaptam rá mindenféle gyógyszert, de én olyankor úgy görcsölök, hogy mozdulni nem tudok, ha fel sikerül állni, szédülök, hányok, meg el is ájulok. Ezekkel nekem se lenne kedvem sehova menni és azt is megnézném, hogy azok, akikkel együtt nyaralok hogy élveznék, mikor úton-útfélen fel kell szedni a földről.
2018. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Én ájuldozni szoktam ilyenkor, de biztos hogy nem mondanék le egy drága utat ezért. Max szép helyen szenvedhetnék.
2018. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Azert egy felnőtt nőtől elvárható, hyog tudja, mikor menstruál és ha annyira szenved, akkor arra az időszakra ne tervezzen semmit, pláne ne draga utazást
2018. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Én is nagyon rosszul vagyok, petefészek problémáim vannak. De nem mondanék le egy utat. Lehet felíratni rém erős fájdalomcsillapítót, vagy fogamzásgátlót, ami enyhíti a panaszokat.

Eddig nem tudta, hogy beteg a menzesz alatt?

2018. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező! Menjetek el egy nőgyógyászhoz és vizsgáltassátok ki ezt a problémát, ha tényleg ekkora horderejű. Ha meg más van a háttérben, nem csak a menszesz, akkor meg jó lenne, ha megtanulnátok kommunikálni egymással és nem az interneten tennéd fel a kérdést, amit a másik emberrel KELL megbeszélned.
2018. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!