Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a dolog sürgősnek számít?

Ez a dolog sürgősnek számít?

Figyelt kérdés

Erős mendtruációs görcsök, enyhébb görcsök két menszesz között - mindehhez társult alhasi égő, szúró érzés az alhasnál két oldalt.

Magánrendelésen voltam legutóbb, ahol amikor időpontot kértem, megkérdezték hogy sürgős-e a dolog?



2018. jún. 2. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy sürgős. Akkor hamarabb sorra kerülsz.
2018. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És nem fognak emiatt a rendelésen megharagudni? Bár valamikor az szokott a probléma lenni ha valaki nem megy időben
2018. jún. 2. 18:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem fognak. Mondd, hogy nagyon fáj, és aggódsz. Végülis ezzel nem hazudsz. Neked sürgős.
2018. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mennyivel lehet így korábbi időpontot kapni?
2018. jún. 2. 18:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mert nem voltam még ilyen helyzetben
2018. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor számít sürgősnek, ha ez nálad szokatlan, eddig nem jelentkeztek ilyen panaszaid. Ez egy teljesen új dolog nálad, vagy általános, hogy erősen görcsölsz ilyenkor?

De az is lehet, hogy a sürgőst arra értette, hogy általános kontrollra, szűrővizsgálatra akarsz menni, vagy panaszod is van. Akinek panasza van, az sürgős, pl. egy hüvelygombára hiába kap az ember egy hónappal később időpontot. Meg ha neked máskor nem szúrkál a hasad, csak most, akkor szintén hiába mennél 1 hónap múlva, lehet, hogy addigra elmúlik. :)

2018. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eddig a menszeszeim alatt tapasztaltam erős görcsöket - de tavaly október óta már a köztes időben is érzek enyhe görcsöket, most egy ideje pedig szúrástm égő érzést is tapasztalok.
2018. jún. 2. 19:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Van akinek ilyen tüneteket okoz egy életen át a menstruáció. Szerintem ez nem számít sürgősnek.
2018. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szúró égő érzés menszeszek közt jelentkezik
2018. jún. 2. 23:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha tavaly október óta van panaszod, akkor véletlenül sem sürgős.
2018. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!