Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első tampon kivétele után...

Az első tampon kivétele után egyből lehet tenni a másodikat?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ha kiveszem a tampont, utána már tehetem is a másikat? Tampon kivétele után mindig betétet teszek, mert félek hogy túl száraz lenne a hüvelyem ahoz, hogy felhelyezzem a másikat. Ti egyből felhelyezitek a másodikat az első után?

16/l (mini tamponnal)



2018. jún. 3. 10:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a vérzésem elég erős
2018. jún. 3. 10:34
 2/4 anonim válasza:
100%
Nyugodtan mehet a másik is.
2018. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, simán teszem. Ha erős a vérzésed akkor nem leszel száraz, és akkor sem ha megfelelő tampont választasz a vérzéshez. Pl nagyon kevéshez ha nem minit használsz, akkor igen, beszívhatja a hüvelynedvességet. De nyugodtan tedd fel a következőt.
2018. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én mindig így csinálom az első 3 napban, addig nekem is erős. Ha már látom, hogy kevesebb vérzésem van, elég egy mini is, aztán már csak egy betét is.
2018. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!