Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedi valaki rendszeresen a...

Szedi valaki rendszeresen a Diane tablettát?

Figyelt kérdés

Szisztok!


Hormonális problémára és fogamzásgátlóként írta fel ezt a nőgyógyászom. (vérvétel, belgyógyász megvolt, endokrinológushoz nagyon sokára kaptam időpontot) Tudom, hogy elsősorban nem fogamzásgátló, nem is arra kaptam, illetve volt alapos kivizsgálás is. :) Olyan kérdésem van, hogy van-e itt olyan aki rendszeresen szedi hosszabb ideje a gyógyszert? Mik a tapasztalatok?



2018. jún. 5. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a Diane35? Én nem azt szedem, hanem a Minervát, nagyon hasonlít a kettő. Ha neked a diane35 van akkor irj nyugodtan, a minerva kb ugyan olyan, ha tudok segitek:)
2018. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én A Diane-t szedem, már a 2.levél végén járok.

Én is hormonális okokból kifolyóla kaptam. (El akartam kerülni, de az endokrinológus nem hitt alternatív megodlásokban)


Korábban volt más gyógyszerrel is ilyen próba, de annál egyszerűen kimaradt 2 hónapig a menzeszem. Ennél -egyelőre és lekopogom- semmi gond, leszámítva az elején előforduló émelygést/enyhe hányinger érzetet, de ez gyakori mellékhatása ahogy olvastam a tájékoztatóján. -ÉS legalább nem borította meg a menzeszem. (Kop-kop)

2018. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Látom, régi a kérdés, de én 7 éve szedem, ha kérdésed van, írj.
2019. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Húha, valóban régi kérdés, én még csak 1 hónapja szedem, alapvetően én sem fogamzásgátlás céljából, de amiért fel lett írva nekem, azon téren szépen teljesít is. Rendszeres lett a vérzésem, kevesebb nem lett, de kevesebb fájadalommal jár. Lekopogom, szerencsére nem is vettem észre, hogy híztam volna tőle. A patikkal annyira még nem tudott megküzdeni, habár a hátamon, mellkasomon, vállamon már látok egy kis javulást. (: Az egyetlen negatívum, hogy elég sokszor, ébredés után és lefekvés előtt is hányingerem van.
2020. máj. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!