Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért parázok ennyire a...

Miért parázok ennyire a nőgyogyásztól?

Figyelt kérdés
17 vagyok, már sokszor voltam betegség miatt, van egy nagyon jó kedves és rendes magánorvosom akiben megbízok, de ennek ellenére tiszta para vagyok napokkal a vizsgálat előtt. Sok kellemetlen dolog volt velem ott, pl sürgősségiről vittek oda, vérzés közbe vizsgáltak, szóval egy “sima” ellenőrző vizsgálattól nem kéne félnem (csak hüvelyi uh meg kétkezes vizsgálat van) mégis előtte rohanok gyantára, igyekszem szépen felöltözni és jól sminkelten odamenni. Miért van ez a megfelelési kényszer az orvos iránt? Miért érdekel ennyire?
2018. jún. 12. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagy nő az orvosod?



Persze,hogy parázol legyen akármilyen kedves és ügyes az orvos, senki se szeret orvoshoz menni,nem hogy nőgyógyászhoz.Azért ott elég kiszolgáltatott helyzetben van az ember,senki se szeret alul semmibe széttett lábakkal lenni,nem egy kellemes dolog.De én is akármilyen orvoshoz is menjek higéniai és kinézeti szempontból tökéletes állapotban akarok lenni.

2018. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Kicsit idősebb vagyok tőled és mégis félek a nőgyógyásztól.El se merek menni,mondjuk nekem volt egy negativ tapaszatlatom egy doktornővel körzetinél.Ha menni fogok csak priváthoz.
2018. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy 40-45 körüli férfi az orvos
2018. jún. 12. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy női orvost kellene választanod...
2018. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelési kényszer a végtelen kiszolgáltatottság miatt van. Nagyon nehéz ezen túl tenni magát az ember lányának...
2018. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!