Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmentem nagywécézni és...

Elmentem nagywécézni és majdnem elájultam! Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap megjött a menzeszem, ha ez számít. Nemrég elmentem wc-re és székelés közben elég erős nyomást éreztem az egész alhasamban, még nem jártam így. Hirtelen forróságérzet tört rám majd elkezdett minden elsötétülni. Azóta is zúg a fülem. Nagyon megijedtem! Teljesen egyedül vagyok két kisgyerekkel, mi lesz, ha el is ájulok egyszer? Mi bajom lehet? Bő 1 órája ettem, inni sokat iszom, csak vizet..
2018. jún. 13. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom.
2018. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lement a vérnyomásod. Ha alapból alacsony vérnyomással rendelkezel, teljesen normális jelenseg ez menstruáció idején. Olyankor én is gyakran elájulok.
2018. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Menj el orvoshoz!
2018. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőlködtél székelés közben? Attól lehet ilyen, de ha már jól vagy, akkor ne aggódj.
2018. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! A vérnyomásom pont jó szokott lenni, 110/65-70 körül. Utána mértem, 115/70 volt. Elég tompa vagyok meg szédelgek de fogjuk rá, hogy már jobban.

Előzményeim között szerepel szívritmuszavar úgyhogy azért meglátogatom az orvosom.

2018. jún. 13. 15:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem erőlködtem amúgy, ezeken a napokon ezzel nincs baj.
2018. jún. 13. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Panangint szedjél napi 3x1-et, és igyál elég folyadékot. Ez fog segíteni ameddig nem jutsz el dokihoz. Ez egy szívritmusra kedvezően ható vitamin egyébként.
2018. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként Magnosolvot tartok itthon, ittam is belőle, a Panangin is olyasmi nem? Magnézium-káliumtartalmú csak mg nagy dózis van benne.
2018. jún. 13. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!