Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most próbáltam ki először a...

Most próbáltam ki először a tampont o. b normal volt és nem ment fel nagyon fájt kipróbáljam a minit? Vagy más is volt már így?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Más is volt már így. Ha a mini sem megy fel, maradj a betétnél. Ne felfelé told, hanem hátrafelé. Akkor tedd fel, amikor erős a vérzés.
2018. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

olyat vegyél ami silk touch fátyol van, az sokkal könnyebben csúszik.

pár alkalom kell mire megtanulod jól felhelyezni

2018. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szűz vagy még?


Nekem szűzen istennek nem akart felmenni... meg nem szűzen is kellemetlen :(

2018. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz, én betétet használok, de próbáltam a tampont is, de nekem sosem volt ilyen gondom, mindig elsőre felment, és nem volt kellemetlen. Nem tudom mi okozhatja a kellemetlenséget, de így belegondolva, biztos nem tesz jót a hüvelyfalnak, valami irritáció, sérülés (pl apró hajszálrepedések) miatt lehet kellemetlen. Viszont ezt olvasva felmerült bennem a kérdés: Jó, mondjuk, h a betétet kellemetlen használni (szerintem nem, de sokan azt mondják), a tampont meg kellemetlen/fájdalmas felhelyezni, ami valószínűleg ártalmas a hüvelynek. Ezért nem értem, ha egyszer valamilyen szinten mindkettő kellemetlen, vagy fákdalmas, akkor miért a tampont kell erőltetni? Akkor már inkább a betét legyen kellemetlen kívül, mint a tampon belül nem?! Legalábbis szerintem az a kisebbik rossz. Amúgy meg rengeteg féle betét van, próbálgatni kell őket, kitapasztalni, h melyik a legmegfelőbb. És ha megvan akkor nem lesz rossz érzés a betét. Én kb 20-25 félét próbáltam, mire megtaláltam a legmegfelelőbbet.


Na, de h a kérdésre is válaszoljak, nekem 2 barátnőm is hasonló cipőben jár. Az egyik egyszer kitalálta, h ken rá egy kis sikosítót, vagy ha az nincs kéznél, masztizik egy picit, h nedvesebb legyen így könnyen felcsúszik.

A másik meg évekig szenvedett vele. Egész addig, míg Magyarországon is kapható lett az applikátoros tampon. (asszem 2-3 éve jött be a tampax előtte elvétve lehetett csak találni) Próbáld meg te is az aplikátorost, azzal egyszerűbben fel lehet helyezni (bár még nem próbáltam), és higiénikusabb is, mivel se a tamponhoz nem kell hozzá érni, se magadhoz.

2018. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!