Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha voltam magán nőgyógyásznál,...

Ha voltam magán nőgyógyásznál, de jövőhónapban van időpontom a rendes nőgyógyászatra?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból ha elmennék oda is rákszűrésre akkor az se lenne ingyenes? Tudják, hogy mikor volt az utolsó rákszűrésem?
2018. jún. 15. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Aki magánorvoshoz jár, nem is értem, mit kínozza magát a TB-s ellátással. AZ inkább büntetés, mint jó dolog...


AMúgy meg nem, nem tudják, tőled kérdezik, mikor volt utoljára rákszűrésed. Ha 1 éven belüli időpontot mondasz, békén hagynak. Amúgy a TB-s szakrendelés pont attól TB-s, hogy nem kell érte fizetni. AMi látszik is az ellátáson...

2018. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Persze, nem jó dolog. De kicsit sokára kaptam időpontot, 2 hónapra rá. Mivel azt hittem van problémám így elmentem magánrendelőbe, ahol hála Istennek kiderült, hogy rosszul feltételeztem. Tényleg csak kíváncsiságból mennék el.

2018. jún. 15. 08:04
 3/5 anonim ***** válasza:
A TB-s nőgyógyász ingyen csinálja a rákszűrést. És megkérdezi, mikor volt utoljára. Jól írja az első válaszoló, ha egy éven belül volt, nem csinálja meg.
2018. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg tudnia kell mert a rendszerbe be kell írnia a kartonodhoz..persze nem úgy hogy rád néz és megmondja hogy igen te 4 hónapja voltál rákszűrésen, csak ha megnézik a gépben ott kéne szerepelnie az eredménnyel együtt.

És hülyeség hogy kínoznád magad az sztk-s nőgyógyászaton...nem kell általánosítani azért mert nálatok szar az ellátás..nálunk normális. (ezt az elsőnek szántam)


Sztk-ban ingyenes és ugyanolyan mint egy magán dokinál, csak nála 10-15 ezer ft.

2018. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor volt a rákszűrés? Ha negatív az eredmény, tök felesleges még egyszer levetetni.

Ha meg kevesebb, mint 3 hónapja, akkor kifejezetten ellenjavallt a dolog, mivel fals eredményt ad.

2018. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!