Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt véres hányás?

Menstruáció alatt véres hányás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Mennyire normális hogy amikor megjön kb.2ora elteltével vért hányok.az orrom is vérzik közben.hasmenesrol nem is beszélve.

Voltam már orvosnál de azt mondta normális,de nekem borzasztóan fáj és nem tudom már mit csináljak.



2018. jún. 15. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem menj el másik orvoshoz is. Valahogy nekem nem jön össze, hogy hogy lesz véres hányás a menstruációból, és nem tűnik normálisnak.
2018. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
A hasmenés normális menstruáció során. De a véres hányás egyáltalán nem. Ezzel menj orvoshoz sürgősen!
2018. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Véres hányás NEM normális.
2018. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Véres hányás és orrvérzés tényleg nem normális, a hasmenés az. Szerintem az a legvalószínűbb, hogy az orrodból folyik le a vér a gyomrodba, ezért hánysz. Fontos hogy semmiképp ne hajtsd hátra a fejed, ha vérzik az orrod. Tudom sok filmben ezt csinálják, de pont hogy előre kéne hajtani a fejed. Menj el fül-orr-gégére. Vérnyomást mértél? Emellett menstruáció alatt nem alvad olyan gyorsan a vér, ezért nem is javasolják pl a fogorvosi beavatkozásokat alatta, ez is közrejátszhat.
2018. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!