Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo mennyire gyengít...

Fogamzasgatlo mennyire gyengíti a huvelyflorat? (+kidorzsolodes)

Figyelt kérdés

Most lesz fél éve hogy szedem, elvileg ez is alacsony hormontartalmu. Viszont szex közben elég sokszor kidorzsolodok, pedig nagyon nedves vagyok. Emellett sokszor van huvelyfertozesem.

Nem tudom hogy magatol a szextol dorzsolodok e ki, mert miota van kapcsolatom azota szedem mar a gyogyszert. Lehet hogy még nem vagyok ugy 'bejaratva'? Heti 1szer vagyunk együtt, mert tavkapcsi.

Legyszi valaki ossza meg a tapasztalatat, mert mar nagyon unom hogy a sok odafigyeles ellenere is vannak gondok azert.

Elore is koszonom :))


2018. jún. 16. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kéne gyakorolni magadon. Ha magadtól nem dörzsölődsz ki, más a gond.
2018. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első két gyógyszertől voltak ilyen problémáim is. Bármennyire is nedves voltam, fájt és kidörzsölt. Mióta váltottam, elmúlt ez is, szóval az is lehet, hogy nem jó neked a gyógyszer. Mondd el a dokidnak.
2018. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat regen sokat ujjaztam magam meg mással is probalkoztam, de azért a szex csak intenzivebb
2018. jún. 16. 15:53
 4/4 A kérdező kommentje:
2.: te milyeneket szedtel es melyik valt be?
2018. jún. 16. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!