Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok segítteni tampon ügyben?

Tudnátok segítteni tampon ügyben?

Figyelt kérdés
Szóval együtt vagyok a barátommal már 2 hete. Valamelyik este jön át hozzám aludni. Most fog valamikor megjönni a menzeszem ès szerintem mikor jön addigra meglesz. Eddig betétet használtam soha nem tampont. De nekem a betét kellemetlen lenne, félnék hogy átázok. A kérdésem az lenne, hogy milyen tampont használjak amiben nem áznék át. Mennyire bírnak ki ezek? Szűz vagyok még és engem már a közepes eléggé zavar. Az a legvékonyabb tampon mennyit bír ki? Vagy ti mit ajánlatok? ( helyesírásért bocsi de Szlovákiából vagyok és nem magyar suliba jártam) a válaszokat előre köszönöm.
2018. jún. 24. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésként a minit ajánlom, ha kellően el vagy lazulva, jó irányba tolod, és eltűnik az első ujjbegyed, akkor nem fogod érezni. Az, hogy mennyit bír ki, a vérzésed erősségétől függ. Ha az elején erős, érdemes 3 óránként cserélni, de ha látod, hogy nem telt meg annyira, akkor maradhat akár 4-et is, de általában 3-at szokott bírni. Ahogy kezd elmúlni, maradhat 4-5 órát is, de ki fogod tapasztalni, ne aggódj. Én mindig teszek be egy betétet is, biztos, ami biztos, így nem érhet meglepetés. Szerintem így nem zavaró. Vagy elég egy tisztasági is, ahogy kényelmes.
2018. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Én minit használok. Mindig tenni szoktam alá egy tisztasági betétet, így akkor sincs gáz, ha idő előtt szivárog. Általában 4-6 órát bír ki, de változó.

Egyébként nekem elég fura, hogy szűz létedre 2 hét "járás" után együtt alszol a barátoddal. Szerintem ez rohadtul korai. De te tudod.

2018. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nincs erős vérzésem inkább közepesnek mondanám az első napokban. Ha esetleg rosszul tenném fel akkor mi fordulhat elő? Úgy tudom meg ha rosszul hogy fáj? Betét márkájától is függ hogy mennyit bír ki? ( igen én is a minire gondoltam hogy azt fogom használni)
2018. jún. 24. 09:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát mi előtte a barátommal fél évet ismerkedtünk ( kavartunk) randizgattunk. Nem rég jöttünk csak össze. Nem volt köztünk semmi és még egy darabig én nem is szeretnék. Lehet fura helyzet de hát így alakult. Köszönöm a választ. Tisztasági betétet rakok mindenképp.
2018. jún. 24. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a minit ajánlom, nekem kibír kb 3-4 órát az erősebb napokon. Akkor tetted fel jól, ha nem érzed,hogy bent van. Inkább kellemetlen érzés,ha rosszul teszed fel, próbáld annyira felnyomni (lassan,óvatosan),hogy az ujjad kb egyharmada azért felmenjen, de érezni fogod úgyis,mikor van jó helyen. Csak lazíts amennyire tudsz. Cserélni túl korán ne próbáld,mert ha nem telt meg vérrel, fájdalmasabb lehet kihúzni. Ha megtelt,könnyebben kicsúszik majd.

22/L

2018. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!