Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy fel a tampon?

Miért nem megy fel a tampon?

Figyelt kérdés
Nem megy fel csak kb. fél centire. Párszor próbáltam már, de sehogy sem megy. Wc-n ülve, állva, egyik lábbal a kádon. Mindig csak addig jutok hogy odateszem, de nem megy sehova mert amikor tolom beleütközik valamibe. Nagyon fontos lenne hogy sikerüljön az uszoda miatt. Lehet hogy túlságosan izgulok hogy fájni fod vagy nem fog menni. Már sírtam is, mert nem akarom elhinni hogy ilyen béna vagyok. Ob minivel próbáltam. Nagyon fontos lenne.
2018. jún. 23. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, hogy izgulsz. Amíg görcsölsz rajta a tested nem fogja beengedni. Erősebb napokon próbálkozz és próbálj meg nem idegeskedni a dolgon.

Amúgy kicsit hátrafelé told, ne csak felfelé. Esetleg megpróbálhatod azt is, hogy egy törölközőre ülsz a földön és úgy próbálod meg felhelyezni, így jobb rálátásod van.

2018. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ahogyan az elozo irta. Kicsit hatrafele told,ne felfele. Erosebb napokon,vagy nedvesitsd be elotte picit. Mini meretet hasznalj,es ne izgulj.
2018. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előzőek is hasznos tanácsok! Ha még mindig nem megy, próbáld guggolva, és ne csak told befelé, hanem mozgasd kicsit jobbra-balra. Ritka esetben a szűzhártya akadályozhatja a tampon felhelyezett. Ezt ellenőrizheted az ujjaddal. De ha az ujjad befér, a tampon is befog.
2018. jún. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sikerül. Felraktam életem első tamponját. A kivétele fájhat?
2018. jún. 24. 00:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem felhelyezett, hanem felhelyezését.

(Ez a kütyü mindig mást ír, mint amit akarok...) Bocsi!

2018. jún. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól megszivja magát, akkor könnyen kicsúszik. Ha száraz marad, nehezebben jön ki.
2018. jún. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem baj, velem is sokszor megesik. De ugye nem fájhat a kivétele?
2018. jún. 24. 00:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kellene erőltetned, amikor nem megy fel, mert felsérti a hüvely falát. Erősebb vérzésnél megy fel könnyen. Kivételnél nem fáj, ha telítődik. 34/N
2018. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben nem akarom erőltetni, de már sikerült, rájöttem, hogy kell. Már csak a kivételtől félek. Mikor tudom hogy tele van?
2018. jún. 24. 00:49
 10/14 anonim válasza:
Érezni fogod, hogy már nincs biztosan a helyén. De nem árt azért 3-4 óránként cserélni
2018. jún. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!