Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűréskor miket kérdez az...

Rákszűréskor miket kérdez az orvos?

Figyelt kérdés
Voltam már nőgyógyásznál szüzen többször is, de jövő héten megyek életem első rákszűrésére. Ilyenkor miket kérdez a doki? Ugyanazokat mint máskor, hogy mikor jött meg, van e panasz stb? Fogamzásgátlót endo miatt szedek, azt is ez az orvos írta fel. Kérdez a szexről is hogy milyen gyakori meg minden? Valahol olvastam hogy ezeket is megkérdezi, de egy “idegennel” nehezebben beszélek ezekről a dolgokról. A vizsgálattól nem félek, rengeteg volt már, műtét is, csak ezek a beszélgetések miatt vagyok zavarban.
2018. jún. 24. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem ugyanazt kérdezte, amit a többi vizsgálat előtt, hogy van-e valami panasz. A felsorolt kérdéseket tőlem csak a legelső alkalommal kérdezte, meg akkor amikor fogamzásgátlót szerettem volna felíratni. Rákszűrés előtt nem kérdezett semmit, csak kérte, hogy vetkőzzek le, aztán megvizsgált. Persze közben kérdezheti, hogy fáj-e valami, stb.
2018. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szexről engem soha nem kérdezett nőgyógyász, ugyanazokat kérdezi mint máskor, mi a panaszod, mikor volt utoljára menzeszed.
2018. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!