Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiálló kisajak eltávolíttatásá...

Kiálló kisajak eltávolíttatását nőgyógyásznál is el tudom intézni?

Figyelt kérdés

az egyik kisajkam teljesen kilóg, de ilyen 3cm+ mértékben, míg a másik egyáltalán nem. ez nagyon zavaró, és igaz még szűz vagyok, de biztos hogy az is maradok amíg ez ilyen, mert ez akkora az eltérés a kisajkak között hogy meg sem merném kockáztatni, hogy a barátom lássa. már alapból nem valami szép ott lent, de ez teljesen a már elfogadhatón túl van. és ez nem csak esztétikai okokból zavaró, hanem mert folyton kidörzsölődik, nagyon nehéz tisztán tartani is.

régebben olvastam, hogy hogyan lehetne eltávolíttatni, és láttam, hogy néhányaknak a nőgyógyász is megcsinálta, mindenféle nagy hűhó nélkül. ez tényleg lehetséges lenne? nincs pénzem plasztikai sebészhez menni, ahol csak ez legalább 250.000ft, és tényleg csak egy kisajakról lenne szó. nem szeretnék nagy felhajtást, kórházban aludni, időm sem lenne a nyári munka mellett, és tényleg nagyon szeretném ezt megcsinálni. szóval amiket olvastam azok kamuk voltak, vagy szerintetek tényleg megtudná csinálni helyben a nőgyógyászom, és érdemes elmenni hozzá (magánrendelésről van szó)?


18/L


2018. jún. 24. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol olvastad, de ezt nőgyógyász nem csinálja meg. Ez nem betegség, csak szépészeti probléma. Magyarán a plasztikai sebészre tartozik. Másrészt: a z a seb necces helyen lesz, szóval jobb ha normális ellátást kapsz egy fokozottan fertőzésveszélyes területre
2018. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szexualitás témakörben, mennyire van baja vele a pasiknak. Elárulom: semennyire. Egy ilyen baromság miatt totál felesleges kés alá feküdni.
2018. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinálják, ha orvosi indoka van. De amúgy rengeteg nőnek olyan és nem maradnak szüzek életük végéig. A nők kicsit túl nagy drámát csinálnak ebből. De ha annyira akarod, hát műttesd meg.
2018. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem indokolt eltávolíttatni - azt hiszed, érdekli a pasikat, hogy néz ki?


A normálisabbja olyankor azzal van elfoglalva, hogy dughassa már beléd a farkát :) -, nem nézeget, meg elemez.


A hülyébbjét meg le kell ejteni jóóó magasról.

2018. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csinálja meg csak ha kifogsz egy jó fej orvost.. indok lehet ,hogy kidorzsolodik, sportolás közben becsipodik stb és fájdalmat okoz neked. Az hogy nem tetszik nem elég ok egy műtétre
2018. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Nőgyógyász akkor sem fog szépészeti műtétet csinálni....
2018. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Nőgyógyászaton dolgozom, volt már hasonló műtétre példa. Ott az volt az ok, hogy kidörzsölődött az illetőnek mindig. Mondjuk kérdés, hogy egy nőgyógyász meg tudja-e úgy csinálni, mint egy plasztikai sebész.
2018. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!