Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális Folyás? (Lenn)

Normális Folyás? (Lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sok hasonló kérdést láttam itt, átolvastam őket, de egyik sem volt pontosan megegyező az én problémámmal, így felteszem a sajátom.


Nemrég arra lettem figyelmes wc használat után, hogy egy barnás, majd egy sárgás nyák folyt ki belőlem. Utána nem volt semmi, bár megijedtem. Megvizsgáltam magam odalenn, és a szűzhártyámnál (szűz vagyok) mindig ott van valami fehéres (kicsit sárgás), ragacsos dolog. Tudom, hogy van olyan folyás, ami normális, de ez nem tudom, az-e. Nem ég, nem viszket és nem folyik konkrétan ki a fehérneműre sem.


Tapasztalt valaki ilyet, ha igen, mi volt és mi lett rá a megoldás? Tervezek időpontot kérni de addig is érdekel, hogy mi lehet. Szépségkapszulán kívül nem szedek semmi mást. Talán enyhébb felfázásra gyanakszom még.



2018. jún. 25. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyakran van barna folyásod a ciklus közben, az nem nornalis. Menstruáció kezdetén és végén nem gond. De egyébként nem túl biztató. Szerintem valami hormonproblémád van. A doki segiteni fog.
2018. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs gyakran, ez az első, hogy ilyet tapasztalok és nem is folyás volt, hanem nyák, azt hiszem így hívják. Egyébként köszi, ment a zöld kéz, ha valakinek van valami tapasztalata, ötlete, érdekelne:)
2018. jún. 25. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 1-2 nap erejéig tapasztalod, és ciklus közepén vagy, akkor nornalis lehet. Ovuláció miatt szokott némely nőnek barna folyást produkálni a szervezete.
2018. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt a fajta folyást csak egyszer tapasztaltam, ciklus közepén, igen, de azóta folyamatosan vizsgálom magam odalenn és mindig valami fehéres ragacs (nem tudom, hogyan írhatnám le) van ott, ami pl wc papíron egy kicsit sárgásabb(?), halvány. Mivel azelőtt nem nagyon vizsgálódtam odalenn, lehet, hogy ez normális, csak eddig ugye nem vettem észre, de próbáltam képeket nézni stb. és ott nem láttam hogy ilyen lenne :\
2018. jún. 26. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az sima fehérfolyás. Ha nincs semmi más panaszod, akkor ne foglalkozz vele.
2018. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyetlen panaszom, hogy a szűzhártyán ugye ami van kis lyuk, ott mindig valami fehér ragacs van, eltömi a lyukat és nem tudom, annak úgy kellene-e lennie :\ köszönöm azért kicsit megnyugodtam:)
2018. jún. 26. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!