Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most hüvelygomba vagy mi?

Ez most hüvelygomba vagy mi?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy kb 1 hónapja felfáztam, elmentem orvoshoz, felírt ciprinolt. Nem vettem be az összeset, mert már hamarabb jobban lettem. Most egy hónap múlva újra előjött, szedtem megint a ciprinolt de most vettem be az utolsót és pisilés után ég az egész rész lent (nem viszket egyáltalán és a pisilés se fáj, kicsit olyan mintha vagy 20-szor kitöröltem volna wc papírral). Ilyen darabos fehér folyásom is van (nem olyan mint a túró hanem inkább olyan mint valami zselé vagy mint a főtt tojás fehérjéje) ezért gondolom hogy hüvelygomba lehet de nem tudom (éjszaka éreztem először és most másnap délután van). Nem vagyok szexuálisan aktív és a ciklusom közepén vagyok (valószínű ovuláció közben van ez).

2018. jún. 29. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Peteéréskor nyers tojásfehérje szerű a váladék. Persze egyeb tünet nélkül.

Az antibiotikumot mindig végig kell szedni, akkor is, ha már panaszmentes vagy!

2018. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jól értem, hogy nem normális ez a folyás de akkor mi okozza?
2018. jún. 29. 16:01
 3/7 anonim válasza:
30%
Nem ez hülye gomba!:D
2018. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
??
2018. jún. 29. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumos kezelést tilos félbehagyni, különben nem szűnik meg teljesen a fertőzés, csak enyhülnek a tünetek, és idővel ismét kiújul. A fura folyás az ovuláció miatt van. Ha fáj a pisilés, valószínűleg fel vagy fázva.
2018. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pisilés közben nem fáj csak utána és egy idő után el is múlik az égető érzés.
2018. jún. 29. 18:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy látom hogy mindenki azt írja, hogy be kellett volna venni az összeset amit nekem is mondott anyum kb a kezelés után 2 héttel amikor már semmit nem tudtam kezdeni és azóta már tudom is, csak én ezelőtt maximum láz- és fájdalomcsillapítókat szedtem és ott meg értelemszerűen addig szedjük amíg jobban nem leszünk és az alapján szedtem ezt is mert senki nem volt hajlandó elmondani.
2018. jún. 29. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!