Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen nőgyógyászati vizsgálat...

Milyen nőgyógyászati vizsgálatra menjek ilyen tünetekkel? Vagy inkább endokrinológia?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 6 hónapban erődőső, görcsös menzeszem van, volt olyan, hogy 2 hét után jött meg legközelebb. Ragyás vagyok, a mellem szinte mindig feszül, vízvisszatartási problémám van. Terhes biztosan nem vagyok.
2018. júl. 2. 07:32
 1/6 A kérdező kommentje:

Vannak hőhullámaim is.


Tudom, hogy fura kérdés lehet, de olyat lehet, hogy nőgyógyászati szakrendelés I és nőgyógyászati szakrendelés II

2018. júl. 2. 07:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először nőgyógyászat, aztán endokrinológia.
2018. júl. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hormonviszgálat nélkül ezek a tünetek még elég kevesek. Mindenképpen kéne nézni hormonokat.
2018. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász-beutalót kérsz hormomvizsgálatra.


Amúgy ösztrogén dominanciád van szerintem.

Nekem is volt hasonló, az E-vitamin segített, mert progeszteron imitátor.

Fontos, hogy addig is sok zöldséget, rostot, egyél és mozogj, mert a pangó széklet is káros túl sok ösztrogén hormont tartalmaz, amit ki kéne valahogy juttatni a szervezetedből. A szója is segít (pl.szójatej), mert ugyan fitoösztrogén van benne, de pont a feleslegben lévő káros ösztrogéneket cseréli le, így csökkenti ezt a kellemetlen állapotot.

Kevesebb cukrot egyél még.

Ja és Mg vitamin, de ne az E vitaminnal együtt vedd be. Segít megszabadulni a rengeteg víztől. És igyál sok csapvizet.

2018. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász csak fogamzásgátlót fog tukmálni.
2018. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmúltál már 35 éves? (Előbb nem szokott jelentkezni klimaxos tünet senkinél...)
2018. aug. 16. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!