Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan oldjátok meg a suliba-m...

Hogyan oldjátok meg a suliba-munkába menést, ha görcsöltök?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos volt már, hogy el is ájultam. Általában van egy fázis amikor úgy görcsölni kezdek, hogy semmilyen gyógyszer nem segit, beszélni is alig tudok ilyenkor. Egyszer telefonáltam csak be azzal, hogy nem tudok jönni de jó lenne ezt megoldani valahogy.
2018. júl. 5. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer fordult elő ennyire durva rosszullét, a harmadikat nem vártam meg, elmentem dokihoz. Ha már régóta van ez, akkor te is menj el egy vizsgálatra. A menstruációs fájdalom normális, egy bizonyos szintig, a tiéd nem az. Az enyém se volt az. Nem akarlak megijeszteni, de nekem ciszták voltak, meg is műtöttek. Szóval ne halogasd. Jobb tudni, hogy baj van, mint nem és csak fáj. Az is lehet, hogy nem lesz semmi. De inkább vizsgáljanak ki.


L/20

2018. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére csak az első nap kicsit szokott görcsölni, ha nem bírom elviselni, beszedek egy fájdalomcsillapítót. De ha neked rendszeresen ilyen erős görcseid vannak, akkor érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz.
2018. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen fokú görcsöt ciszta vagy endometriózis tud okozni. Mindenképpen járj utána - ugyanis ezek a (majdani) gyerekvállaást is befolyásolják.
2018. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Suliból hazakéretőztem a munkából meg elmehetek mert apukám a főnököm.
2018. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felkelek éjszaka, beveszek egy görcsoldót, így már eleve tompább fájdalomra ébredek.


Aztán túlélésre játszom. Szerenécsre csak a második nap ilyen fos, de elvonulok egy egyszemélyes "meeting-roomba", ahol ledolgozom a nyolc órát nyugiban - mert senki nem szól hozzám, hálisten -, aztán hazamegyek.


Hasmenésem is van, azt meg hát ahol ér, elintézem, kb. 2 perc a dolog.

Emellé viszek magammal aznapra habos süteményt meg vagy 2 tábla csokit és hideg színsavas vizet, aztán hajrá. :(

2018. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!