Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti ezt hogy oldjátok meg?

Lányok! Ti ezt hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
A múltkor voltam kórházban, ahol mivel nagyon hosszú ideig várnom kellett, így beleesett az is, hogy tampont kellett cserélnem. Bementem a mosdóba, tamponcsere előtt kezet akartam mosni, mert mindent összefogdostam, de nem volt szappan. Ezért a fertőtlenítővel mostam meg a kezem, és úgy helyeztem be a tampont és úgymond "nyúltam magamba". Ez higiénikus? Fertőtlenítős ujjal? Vagy elég lett volna a víz? Ti hogy csináltátok volna?
2018. febr. 1. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Jól csináltad,ennyire nem kell ráparázni.
2018. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

"Bementem a mosdóba, tamponcsere előtt kezet akartam mosni, mert mindent összefogdostam, de nem volt szappan"


Semelyik kórházban sincsen közös szappan. Éppen a fertőzés miatt. Te viszont zseni vagy, hogy ilyen ügyesen oldottad meg a problémádat.

2018. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm szépen:)
2018. febr. 1. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ezért van az ún. applikációs tampon. Nem kell benyúlnod, én is mindig ezt használom ha koszos a kezem és nem tudom megmosni.
2018. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Én mondjuk így sem nyúltam volna magamhoz,inkább ilyenkor vigyél betét is szerintem.

Reméljük szerencséd van és nem kapsz el semmi bacit,vírust. Én saját tapasztalatból mondom,hogy teljesen banális okokból kaptam el egy gusztustalan vírust...

2018. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
En applikatorosat vettem. Elsore furi, mert nagyon magasra ment. De a fertotlenito nem rossz, semmi bajod nem lesz tole. Mondjuk nalunk az volt a ciki, hogy nem volt a wc fulkebe kuka, ezert a mosdo alatti szemetesbe kellett dobalni.
2018. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, ezt a túlaggódást! A fertőtlenítő többet ér mint egy szappan. A fertőtlenítőnek azért ez a neve, mert megölni a fertőzések kialakulásáért felelős bacikat.


Fertőtlenítős ujjal nem jó benyúlni a hüvelybe, mert szétmarja a nyálkahártyát, de gondolom, leöblítetted a kezedről. :)

2018. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!